
- Нет в наличии
- Код: Б-0039
Водонагрівач (бойлер) TESY DRY Slim 50 V/C, 50л, 1500 Вт
8 930 ₴
Опис
Вузький циліндричний водонагрівач Tesy DRY SLIM 50/C (CTV 503516D D06 TR) (5 років безумовної гарантії) підходить для монтажу в кімнатах різної площі, а об'єму 50 л достатньо для обслуговування двох осіб. Два сухі ТЕНи потужністю 1600 Вт, 800 Вт забезпечують швидке нагрівання рідини до 60 °C за 97 хв. Купити бойлер Tesy DRY SLIM 50/C (CTV 503516D D06 TR) (5 років безумовної гарантії) рекомендується для безпечного використання у житлових та комерційних приміщеннях. Вертикальні електричні водонагрівачі серії Tesy DRY розроблені для безперебійної, тривалої та надійної роботи в регіонах з жорсткою, сильно мінералізованою та агресивною водою.
Характеристики
| Бренд: | Tesy |
| Тип: | Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний |
| Тип установки: | навісний |
| Спосіб монтажу: | вертикальний |
| Об'єм, л: | 50 |
| Форма: | кругла |
| Підводка труб: | нижня |
| Матеріал корпусу: | немає даних |
| Внутрішнє покриття бака: | емаль |
| Висота, см: | 81,8 |
| Ширина, см: | 38,6 |
| Глибина, см: | 41,2 |
| Колір: | білий |
| Вага, кг: | 17,6 |
Потужність, енергоефективність |
|
| Потужність, кВт: | 1,6 (0,8 + 0,8) |
| Тип ТЕНа: | сухий |
| Наявність 2-х незалежних ТЕНів: | є |
| Живлення, В: | 220 |
| Час нагріву, г: | 1 год 37 хв |
| Максимальна температура, C: | 60 |
| Тиск води (min/max), атм: | немає даних |
Оснащення |
|
| Керування: | механічне |
| Індикатори: | термометр стрілочний, світловий індикатор |
| Магнієвий анод: | є |
| Електронний анод: | немає |
| Функція прискореного нагріву: | немає |
| Захисне вимкнення (ПЗВ): | немає |
| Wi-Fi: | немає |
| Таймер: | немає |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesy |
| Страна производитель | Болгария |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 1.6 кВт |
| Время нагрева воды до 50°С | 97 мин |
| Объём ёмкости для воды | 50 л |
| Максимальная температура нагрева воды | 70 град. |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное/горизонтальное |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Подводка | Нижняя |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Внутреннее покрытие бака | Стеклокерамика |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP24 |
| Вес | 17.6 кг |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Максимальное давление воды | 8 бар |
| Магниевый анод | Да |
| Термометр | Да |
| Ускоренный нагрев | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Датчик ионизации | Нет |
| Датчик перегрева | Да |
| Датчик потока | Нет |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 818 мм |
| Ширина | 386 мм |
| Глубина | 412 мм |
- Цена: 8 930 ₴

