
- Готово к отправке
- Код: 10335
Смартфон Xiaomi Redmi K60 Pro 8/256GB Mint, 54+8+2/16Мп, Snapdragon 8 Gen 2, 2sim, 6.67", AMOLED, 5000 mAh
21 260 ₴
17 259,80 ₴
CN. Глобальна прошивка з NFCRedmi K60 і Xiaomi Redmi K60 Pro одразу стали суперхітами: за перші 5 хвилин продажів було реалізовано понад 300 000 смартфонівXiaomi Redmi K60 Pro
Redmi K60 Pro оснащений однокристальною системою Snapdragon 8 Gen 2, топовим AMOLED-екраном роздільною здатністю 2К з частотою до 120 Гц. Крім того, Redmi K60 Pro оснащений оперативною пам'яттю нового покоління LPDDR5X ємністю до 16 ГБ. Пропускна здатність складає 8533 Мбіт/с, що на 33% вище, ніж у LPDDR5. Нове покоління високошвидкісної флеш-пам'яті UFS 4.0 має швидкість послідовного читання до 3,4 Гбіт/с, що майже вдвічі більше ніж у попереднього покоління, а швидкість послідовного запису досягла 3,0 Гбіт/с.
Redmi K60 Pro отримав акумулятор ємністю 5000 мАгод, який повністю заряджається за допомогою комплектного адаптера потужністю 120 Вт за 19 хвилин. Телефони підтримав 30-ватну бездротову зарядку.
Redmi K60 Pro отримав 50-мегапіксельний датчик зображення Sony IMX800 оптичного формату 1/1,49 дюйма.
У комплекті поставки, крім смартфонів, є прозорий силіконовий чохол, скріпка для лотка SIM-карти, кабель і зарядний пристрій.
Технічні характеристики Xiaomi Redmi K60 Pro
ДИЗАЙН
| Вага | 201 g (7.09 унція) |
| Кольори | Чорний, Champion Black, Колір м’яти, Білий |
ДИСПЛЕЙ
| Тип дисплея | OLED |
| Щільність пікселів | 526 ppi |
| Пікова яскравість | 1400 cd/m² |
| Особливості | 68 мільярдів кольорів, Ємнісний сенсорний екран, Dolby Vision, HDR10+, Мультитач |
АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
| Чіпсет | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Технологія процесора | 4 nm |
| Максимальна швидкість процесора | 3.36 GHz |
| Архітектура процесора | 64-bit |
| Мікроархітектура | Cortex-X3, Cortex-A715, Cortex-A710, Cortex-A510 |
| Тип пам'яті | LPDDR5X |
| Графічний процесор | Qualcomm Adreno 740 |
| ОЗП | 8GB, 12GB, 16GB |
| Зберігання | 128GB, 256GB, 512GB |
| Тип сховища | UFS 4.0 |
ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
| Операційна система | Android 13 (Tiramisu) |
| Інтерфейс користувача | MIUI 14 |
ОСНОВНА КАМЕРА
| Потрійна камера |
54 МП, f/1.9 ( Широкий кут), 1.0 μm, 1/1.49" Розмір датчика Оптична стабілізація зображення (OIS) 8 МП ( Ультраширококутний ), 1.12 μm, 1/4" Розмір датчика |
| Підтримка Flash | |
| Тип спальні | Подвійний LED двотональний спалах |
| Особливості | Високий динамічний діапазон (HDR) |
| Роздільна здатність відео | 4320p @ 24 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240/960 fps 720p @ 1920 fps |
| Відео особливості | Gyro-EIS |
ФРОНТАЛЬНА КАМЕРА
| Одинарна камера | 16 МП ( Широкий кут), 1.0 μm, 1/3.06" Розмір датчика |
| Особливості | Високий динамічний діапазон (HDR) |
| Роздільна здатність відео | 1080p @ 30/60/120 fps |
АКУМУЛЯТОР
| Тип | Li-Poly |
ЗАХИСТ
| SIM-картки | Подвійна SIM |
| Тип SIM | Nano-SIM |
| Підтримка VoLTE | |
| Швидкість передачі даних | 5G, LTE-A (CA), HSPA |
| Смуги 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Смуги 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 / 800 MHz |
| Діапазони 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b26 (850), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500 MHz) |
| Діапазони 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
ПІДКЛЮЧЕННЯ
| Підтримка Wi-Fi | Так ( Wi-Fi 6 ) |
| Стандарти Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Функції Wi-Fi | Дводіапазонний, Мобільна точка доступу, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | |
| USB-порти | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Підключення через USB | Зарядка через USB, USB-накопичувач |
| Підтримка GPS | |
| Функція GPS | A-GPS, BDS, GALILEO, GLONASS, NavIC, QZSS |
| Підтримка NFC |
МУЛЬТИМЕДІА
| Тип аудіо | 24-біт/192 кГц аудіо, Stereo |
ОСОБЛИВОСТІ
| Датчики | Акселерометр Датчик колірного спектру Компас / Магнітометр Гіроскоп Датчик наближення |
| Особливості |
Quick Charge 3+
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Экран | |
| Тип экрана | AMOLED |
| Диагональ экрана | 6.67 дюйм |
| Сенсорный экран | Да |
| Технология Multitouch | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Звонки | |
| Сигналы вызова | Полифонические мелодии, MP3-мелодии, Виброзвонок |
| Громкая связь | Да |
| Автодозвон | Да |
| Режим полета | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Память и процессор | |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 3190 МГц |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Связь и коммуникации | |
| Работа с сообщениями | E-mail, SMS, MMS, EMS |
| Интерфейсы | Bluetooth, Wi-Fi |
| Спутниковая навигация | Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Вспышка | Светодиодная |
| Функции камеры | Автофокус |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 32 Мп |
| FM-радио | Да |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Диктофон | Да |
| Органайзер | Калькулятор, Часы, Планировщик задач, Поддержка MS Office, Будильник, Календарь |
| Игры | Да |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, Пульсометр, Фонарик, Датчик освещенности, Датчик приближения, Гироскоп, Компас |
- Цена: 17 259,80 ₴

