
- Готово к отправке
- Код: 82069
Смартфон realme C25Y 4/128GB Glacier Blue, 4G, 50+2/8Мп, Unisoc T618, IPS 6.5", 5000mAh
6 800 ₴
5 499,80 ₴
Обзор realme C25Y 4/128GB Glacier Blue
realme C25Y

Естетичний дизайн
realme C25Y об'єднав у своєму дизайні строгі лінії, геометричну точність і плавні переходи відтінків, щоб створити привабливий і сучасний образ, який відмінно впишеться в стиль його власника. 
Цілий день з вами
Завдяки суперємному акумулятору на 5000 мАг смартфон realme C25Y може повністю задовольнити ваші потреби щодо автономної роботи. Його заряду вистачить дуже надовго, незалежно від того, дивіться чи ви відео, спілкуєтеся онлайн або граєте. Коли ваш смартфон сідає, ви можете включити режим суперенергозбереження, щоб і надалі користуватися потрібними вам програмами. Він здатний забезпечити до 59 годин роботи в режимі очікування або понад 6 годин прослуховування музики онлайн, навіть якщо залишилося всього близько 5% заряду батареї. 
Швидка зарядка на потужності 18 Вт
realme C25Y оснащений адаптером на 9В/2А, який дозволяє витрачати менше часу на підзарядку смартфона. Завдяки максимальній потужності 18 Вт він подбає, щоб ваш телефон заряджався набагато швидше, а ви могли швидше повернутися до своїх справ. 
Продуктивний 8-ядерний процесор
Основний на базі чіпсету Unisoc Tiger T610 з двома високопродуктивними ядрами Cortex A75 і шістьма Cortex A55, цей смартфон обіцяє безперебійну роботу в багатозадачному режимі. А також комфортне використання програм та будь-яких функцій. 
Камера 50 МП. Розгляньте більше деталей
Знімайте ультрачіткі фото за допомогою основного об'єктива з роздільною здатністю 50 МП, оригінальні чорно-білі портрети або використовуйте макро-датчик, щоб зосередитися на деталях. Потрійна камера смартфона допоможе зробити ваші фото унікальними і цікавими. 
Швидкий сканер відбитків пальців
Розташований на задній панелі дактилоскопічний датчик дозволяє одним дотиком розблокувати телефон. Але тільки його власнику, тому ви можете не перейматися збереженням своїх даних.
Характеристики
| Екран | |
| Діагональ: | 6,5 (IPS) |
| Дозвіл: | 1600х720 |
| Процесор | |
| Процесор: | восьмиядерний Unisoc T618 |
| Частота: | 1,8 ГГц |
| Графічний процесор: | Mali-G52 |
| Пам'ять | |
| ОЗУ: | 4 Гб |
| Пам'ять: | 128 Гб |
| Апаратні функції | |
| Зв'язок: | 2G,3G,4G (LTE) |
| Передача даних: | HSPA 42,2 / 5,76 Мбіт/с, LTE-A |
| Комунікації: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, дводіапазонний, Wi-Fi Direct, точка доступу, Bluetooth 5.0, A2DP, LE |
| 4G: | так |
| Підтримка двох SIM-карток: | так |
| Тип SIM-картки: | Nano-SIM |
| Інтерфейсний роз'єм: | micro-USB |
| Слот розширення: | MicroSD |
| GPS: | GPS, A-GPS, ГЛОНАСС, Beidou |
| Камера | |
| Основна: | 50 (f/1.8) + 2 (f/2.4) + 2 (f/2.4, макро-об'єктив) Мп |
| Фронтальна: | 8,0 Мп |
| Додатково | |
| Датчики: | датчик освітлення, гіроскоп, датчик наближення, G-sensor, FaceUnlock, Fingerprint |
| ОС: | Android 11 |
| Батарея | |
| Акумулятор: | Li-Pol, 5000 мАг (незнімна) |
| Розміри та вага | |
| Габарити: | 164,5 x 76 x 9,1 мм |
| Вага: | 200 г |
*Технічні характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Realme |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| Реплика | Нет |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Режим работы нескольких SIM-карт | Одновременный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет | Голубой |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Диагональ экрана | 6.5 дюйм |
| Разрешение экрана | 1600x720 |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Технология Multitouch | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Световая индикация событий | Да |
| Автодозвон | Да |
| Режим полета | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Память и процессор | |
| Процессор | Unisoc Tiger T618 |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 1800 МГц |
| Видеопроцессор | Mali-G52 |
| Объём встроенной памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi, NFC, Type-C |
| Спутниковая навигация | GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в интернет | EDGE, WAP, LTE, GPRS |
| Модем | Да |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| VoIP-клиент | Нет |
| Push-To-Talk | Нет |
| Поддержка DLNA | Нет |
| Использование в качестве USB-накопителя | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Вспышка | Светодиодная |
| Функции камеры | Автофокус |
| Запись видео | Да |
| Максимальное разрешение видео | Full HD (1920 x 1080) |
| Максимальная частота кадров видео | 30 кадров/с |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8 Мп |
| Стереодинамики | Да |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Органайзер | Калькулятор, Часы, Планировщик задач, Поддержка MS Office, Будильник, Календарь |
| Игры | Да |
| Java-приложения | Да |
| Вспышка фронтальной камеры | Да |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, G - sensor, Датчик освещенности, Датчик приближения, Гироскоп |
- Цена: 5 499,80 ₴

