
- Готово к отправке
- Код: 259113
Садовий пластиковий будиночок Keter Cortina 11×7 (342см х216см) 259113 темно-сірий
155 699 ₴
125 698,80 ₴
Садовий пластиковий будиночок Keter Cortina 11×7 (342см х216см) 259113 темно-сірий
Винятково просторий будинок Cortina 2.0 11x7 призначений для тих, хто живе повним життям. У цьому повідомленні багато з набору інструментів "Зроби сам" до великого спортивного спорядження і навіть механізованого обладнання. Будиночок виготовлений із міцного матеріалу EVOTECH™, стійкого до несприятливих погодних умов, та не вимагає догляду. Має міцну панель підлоги, що дозволяє поміщати в таке середину важке обладнання, як газонокосарки і садові меблі, а крім того, запобігає потраплянню в середину бруду і води. Широкі підвійні двері не можна легко виймати інвентар повсюдного користування, а за рахунок гарного природного освіти та простору цей будиночок також може виконувати функцію робочого місця для роботи своїми руками.
Ширина 342 см
Глибіна 216 см
Висота 226 см
Характеристики
| Розміри | 342х216х226 см |
|---|---|
| Розмір упаковки | 227х132х44см; 227х132х15см (2 уп) |
| Колір | сірий |
| Вага | 192 кг |
| Артикул | 259113 |
| Висота | 226 см. |
| Глибина | 342 см |
| Ширина | 216 см |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Keter |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет обивки | Темно-серый |
- Цена: 125 698,80 ₴




