
-17%
- Готово к отправке
- Код: 241043
Багатофункціональна шафа пластикова Keter/Kis Armadio Alto Moby 241043 чорна
10 732 ₴
8 931,80 ₴
+380 (63) 690-68-99
Viber, Telegram, WhatsAppвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Діють сезонні знижки! Перед замовленням обовязково телефонуйте за номером вказаним на сайті!
Багатофункціональна шафа пластикова Keter/Kis Armadio Alto Moby 241043 чорна
Пластикова шафа Moby - це практичне рішення для організації простору вдома та зовні завдяки своїй 70-літровій ємності. Завдяки інноваційному механізму, який гарантує ідеальне закриття та посилену основу, шафа забезпечує неперевершену безпеку. Вся лінійка продуктів Moby повністю водонепроникна.
Переваги:
- У комплект входять дві кольорові ручки
- Стійкий до УФ-випромінювання
Розміри
- Ширина - 80 см
- Глибина - 44 см
- Висота - 182 см
- Кількість полиць - 4 шт
- Вантажопідйомність - 30 кг / 1 пол
EAN: 8013183086411
Характеристики
| Країна виробника | Італія |
|---|---|
| Вага | 10 кг. |
| Артикул | 241043 |
| Розміри | 80х44х182 см |
| Розмір упаковки | 90х45х25 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 см |
| Висота | 182 см |
| Глибина | 44 см |
| EAN | 8013183086411 |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Keter |
| Страна производитель | Израиль |
| Цвет | Черный |
- Цена: 8 931,80 ₴





