
-18%
- Готово к отправке
- Код: 241041
Багатофункціональна шафа пластикова Keter/Kis Gulliver Multispace XL висока 241041 бежева
11 315 ₴
9 314,80 ₴
+380 (63) 690-68-99
Viber, Telegram, WhatsAppвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Діють сезонні знижки! Перед замовленням обовязково телефонуйте за номером вказаним на сайті!
Багатофункціональна шафа пластикова Keter/Kis Gulliver Multispace XL висока 241041 бежева
З шафою Gulliver ви можете стильно зберігати свій посуд або інші речі домашнього вжитку. Має двері, що замикаються, водонепроникний дизайн і посилене дно для необмеженої безпеки. Модель Gulliver, висока пластикова шафа, оснащена регульованими полицями, які можна встановити на 15 (короткі полиці) або 30 кг. Стабільний, безпечний, модульний і універсальний.
Регульовані ніжки.
Підходить для внутрішнього та зовнішнього використання.
Металеві петлі
Розміри
- Ширина - 80 см
- Глибина - 44 см
- Висота - 182 см
- Кількість полиць - 8 шт
- Вантажопідйомність - 15 кг / 1 пол
Характеристики
| Країна виробника | Італія |
|---|---|
| Вага | 16 кг |
| Артикул | 241041 |
| Розміри | 80х44х182 см |
| Розмір упаковки | 90х45х25 см |
| Колір | бежевий |
| Ширина | 80 см |
| Висота | 182 см |
| Глибина | 44 см |
| EAN | 8013183033286 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Keter |
| Страна производитель | Израиль |
- Цена: 9 314,80 ₴







