
-16%
- Готово к отправке
- Код: 249802
Багатофункціональна шафа 89x182 см 4 полиці Keter/Kis Detroit XL Alto 249802
12 885 ₴
10 884,80 ₴
+380 (63) 690-68-99
Viber, Telegram, WhatsAppвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Діють сезонні знижки! Перед замовленням обовязково телефонуйте за номером вказаним на сайті!
Багатофункціональна шафа 89x182 см 4 полиці Keter/Kis Detroit XL Alto 249802
Пластикова шафа відрізняється відмінним дизайном, простотою збірки і широким вибором варіантів. Вона має висувні полиці завдяки, закривання на замок, можливість з’єднання шаф між собою та оптимальні ручки. Ви можете легко відрегулювати 4 полиці вантажопідйомністю 25 кг, з пазами на дні для можливого вставлення ящиків. Він підходить для майстерень, гаражів, операційних, а також для критих терас або садових альтанок.
Технічні дані:
висота: 182 см
ширина: 89 см
довжина: 54 см
вага: 22 кг
навантаження: 25 кг (одна полиця)
матеріал: пластик;
чорний колір
Характеристики
| Країна виробника | Італія |
|---|---|
| Вага | 12 кг |
| Артикул | 249802 |
| Розміри | 89х54х182 см |
| Розмір упаковки | 90x55x40 см |
| Колір | антрацит |
| Ширина | 89 см |
| Висота | 182 см |
| Глибина | 55 см |
| EAN | 8013183120153 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Keter |
| Страна производитель | Израиль |
| Материал | Пластик |
- Цена: 10 884,80 ₴




