
- Готово к отправке
- Код: 209720
Садовий стілець Keter Minnesota 209720 із пластику для вулиці капучино
1 500 ₴
1 199,80 ₴
Діють сезонні знижки! Перед замовленням обовязково телефонуйте за номером вказаним на сайті!
Садовий стілець Minnesota - це стильний і зручний стілець, який, завдяки своїй простій формі ідеально впишеться в дизайн як інтер'єру, так і саду. Стілець є міцним і стійким до впливу несприятливих погодних умов і УФ-променів. Для чищення досить м'якої тканини, змоченою водою з додаванням миючого засобу.
Садове крісло Minnesota має грайливий дизайн, веселий зовнішній вигляд в будь-якому саду! Зручні підлокітники забезпечують додаткову підтримку в стомлені дні. Він також добре доглядає за спиною завдяки ергономічній спинці. Літо може тривати вічно для тебе.
Стілець садовий пластиковий Keter Minnesota 209720 для вулиці підходить для використання на курортах, в ресторанах, офісах і на відкритому повітрі:
- Ергономічний дизайн
- Зроблено з міцного погодостойкость пластика
- Неметалева рама - не іржавіє і не гниє
- Не потребує догляду, не залишається плям іржі
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену,
кольори не вигорають і не бліднуть [УФ-захист]

Характеристики
| Колір | Капучино |
|---|---|
| Артикул | 209720 |
| Вага | 3,3 кг. |
| Ширина | 65 см |
| Висота | 99 см |
| Глибина | 61 см |
| Розмір упаковки | 61 х 65 х 99 см. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Keter |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал каркаса (опор) | Пластик |
- Цена: 1 199,80 ₴




