
- Готово к отправке
- Код: 244098
Вуличні крісла садові пластикові Keter Salemo Duo 244098 графіт 253234
13 830 ₴
11 329,80 ₴
Діють сезонні знижки! Перед замовленням обовязково телефонуйте за номером вказаним на сайті!
Вуличні крісла садові пластикові Keter Salemo Duo 244098 графіт 253234
Сучасна обтічна форма, комфорт і висока якість - ось головні переваги комплекту Salemo Duo. Комплект складається з двох об'ємних крісел, які можна підібрати під інші меблі лінійки Salemo. Фактура, що імітує натуральний ротанг, підвищує естетичну цінність продукту. Меблі можна легко чистити, її монтаж простий, а крім того, вона стійка проти несприятливих погодних умов.
Особливості набору Keter Salemo Duo:
- стильний елегантний дизайн;
- дуже просторі сидіння для максимального комфорту;
- подушки сидіння включені в комплект;
- виготовлений з міцного пластику, який стійкий до несприятливих атмосферних впливів;
- не вигоряє на сонці, не боїться вологи, холоду;
- фактура поверхні має імітацію ротанга, тому не вимагає спеціального догляду, на відміну від волокон натурального ротанга;
- проста в догляді - для очищення поверхні виробів не потрібні спеціальні засоби, досить вологої ганчірки і мильного розчину;
- легко збираються, в комплекті йде докладна інструкція.
Характеристики
| Розміри упаковкі | 120 x 80 x 39 см |
|---|---|
| Вага | 16.90 кг |
| Колір | графіт |
| Артикул | 244098 |
| Ширина | 74 см |
| Висота | 76 см |
| Глибина | 67см. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Keter |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Материал | Пластик |
- Цена: 11 329,80 ₴






