
- Нет в наличии
- Код: 249813
Відро для сміття з педаллю пластикове двокамерне Curver Compatta 2x23 л 249813
2 200 ₴
+380 (63) 690-68-99
Viber, Telegram, WhatsAppвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Діють сезонні знижки! Перед замовленням телефонуйте за номером вказаним на сайті, або пишіть в чат!
Контейнер з педалями Curver Compatta – це практичне та елегантне рішення для сортування сміття у вашому будинку чи офісі. Кошик виготовлений із міцних матеріалів, які легко миються, що гарантує довговічність та стійкість до пошкоджень. Контейнер для сміття Curver Compatta доступний у двох колірних варіантах – темно-сірий та сріблястий.
Відро для сміття з педаллю - подбайте про гігієну і порядок у своєму оточенні
Кошик пропонується у двох варіантах. Перший об'ємом 50 літрів складається з однієї великої камери. Друга версія бака для сміття Curver Compatta складається з двох камер об'ємом 23 літра кожна, що в перекладі на загальну ємність контейнера становить 46 літрів.
Обидва варіанти урни дозволяють зберігати більше сміття без частого випорожнення. Завдяки спеціальному механізму з педаллю, використання урни дуже зручно та гігієнічно – вам не доведеться торкатися кришки руками, що запобігає перенесенню бактерій та запахів.
Виріб виготовлений із турботою про природне середовище, на 70% перероблених матеріалів, тому стане відмінним вибором для людей, які цінують екологічні рішення у своєму будинку.
Відро для сміття на педалі
Матеріал: пластик
Колір: темно-сірий, чорний
Тип: двокамерний
Місткість: 46 л (23 л + 23 л)
Висота: 62 см
Ширина: 48 см
Глибина: 29,4 см
Контейнер для сміття – необхідний для поділу відходів вдома та в офісі
Додатковою перевагою виробу є неслизькі ніжки, завдяки яким кошик стійкіший і залишається на місці при використанні. Іншим відмінним елементом контейнера для сміття Compatta є рама, що тримає пакет для сміття, що дозволяє безпроблемно використовувати контейнер.
Контейнер Curver Compatta був розроблений для користувачів, які цінують порядок та естетику у своєму оточенні. Стильний дизайн металізованої ємності надає їй естетичного та елегантного вигляду, і в той же час є дуже функціональним та зручним у використанні. Ідеально вписується як класичний, так і в сучасний дизайн інтер'єру.
Характеристики
| Артикул | 249813 |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Висота | 62 см |
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 28,4 см |
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Пластик |
| Производитель | Keter |
| Страна производитель | Италия |
| Цвет | Черный |
| Наличие колесиков | False |
| Комплектация подлокотниками | False |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Подушка-подголовник | False |
| Матрас | False |
- Цена: 2 200 ₴



