
- Готово к отправке
- Код: 249815
Відро для сміття з педаллю пластикове подвійне Curver Compatta 50 л сріблясте 249815
2 800 ₴
2 299,80 ₴
Діють сезонні знижки! Перед замовленням телефонуйте за номером вказаним на сайті, або пишіть в чат!
Відро для сміття CURVER DUO
Колір сріблястий/металізований
Версія 50л з двома камерами 23+23л
Високий комфорт використання
Тихе закриття кришки
Міцний і довговічний матеріал, виготовлений на 80% з вторинної сировини
Зроблено в Європі
Ємність: 50 літрів і одна камера
Кришка відкривається широкою педаллю
Кошик з двома знімними відділеннями для розділення, ємністю 23 л кожне
Універсальний дизайн підійде до будь-якого інтер'єру
Знімні картриджі
Система запобігання падінню сумки
Розміри:
Висота: 62 см
Ширина: 48 см
Глибина: 29 см
Ця функціональна педальна коробка з простим дизайном підійде до будь-якого стилю будинку. Контейнер Compatta DUO з двома камерами об'ємом 23 л кожна вирішує проблему сортування сміття, кожна з камер знімна. Це сміттєве відро виготовлено щонайменше на 80% з переробленого матеріалу високої якості та надійності. Крім того, нековзні ніжки забезпечують максимальне зчеплення з землею та забезпечують стабільність під час використання кошика.
Естетика кошика ідеально вписується в сучасний дизайн інтер'єру. Щоб відкрити його, просто натисніть ногою на педаль, яка відкриває його. Кришка робить вміст кошика непомітним, а неприємні запахи не виходять назовні
Характеристики
| Артикул | 249811 |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Висота | 62 см |
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 29 см |
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Пластик |
| Производитель | Keter |
| Страна производитель | Италия |
| Цвет | Серебристый |
| Наличие колесиков | False |
| Комплектация подлокотниками | False |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Подушка-подголовник | False |
| Матрас | False |
- Цена: 2 299,80 ₴






