
- Нет в наличии
- Код: 256979
Ящик для інструментів Keter ROC Pro Gear Heavy Duty 256979
2 970 ₴
Діють сезонні знижки! Перед замовленням обовязково телефонуйте за номером вказаним на сайті!
Ящик для інструментів Keter ROC Pro Gear Heavy Duty 256979
Функціональність преміум-класу: кейс ROC Pro Gear Power Tool Case пропонує професійні функції для більшої зручності на робочому місці.
Міцні засувки з рейтингом IP65: забезпечують довговічність і захист у важких умовах на робочому місці.
Технологія Fix-and-Hold: заощаджуйте місце у вашій майстерні, повісивши кейс для електроінструментів убік, залишаючи його повністю відкритим і доступним для ефективної роботи.
Слоти для внутрішніх роздільників: призначені для настроюваної організації для максимального збільшення обсягу зберігання.
Модульна сумісність: повністю сумісна з професійною системою зберігання інструментів для зручного укладання та організації.
Гарантія 25 років
Технічні дані
Довжина (см) 56,50;
Ширина (см) 37,50;
Висота (см) 10,00;
Вага (кг) 2,00.
- Виробник: Польща

Характеристики
| Артикул | 256979 |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал | пластик |
| Висота | 10 см |
| Ширина | 37,5 см |
| Довжина | 56,5 см |
| Розмір упаковки | 57х38х42 см |
| Вага | 3 кг. |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Keter |
| Страна производитель | Израиль |
- Цена: 2 970 ₴








