
- Готово к отправке
- Код: 237007
Модульна система зберігання інструменту на колесах Keter Drawers на 5 ящиків 237007
7 395 ₴
6 094,80 ₴
Діють сезонні знижки! Перед замовленням обовязково телефонуйте за номером вказаним на сайті!
Модульна система зберігання інструменту на колесах Keter Drawers на 5 ящиків 237007 шафа інструментальна
Стане незамінним в майстерні, гаражі або коморі. Мобільна система складається з декількох ящиків різних розмірів, в які можна помістити як громіздкі будівельні інструменти, так і зовсім дрібні деталі. Ящики мають функцію повного висунення, що дає повний доступ до вмісту. Завдяки поворотним роликам і бічним ручкам ящик легко переміщати. За допомогою спеціальних фіксаторів можна підвищити обсяг комода, прикріпивши додатковий модуль (продається окремо).
Шафа для інструментів з 5 ящиками на поворотних колесах
Розміри: 56,2 x 28,9 x 50,2 см
Ширина: 562 мм
Висота: 502 мм
Глибина: 289 мм
Кількість модулів: 2 шт
Кількість ящиків: 5шт
Кількість контейнерів: 16
Вага: 10 кг

Характеристики
| Артикул | 237007 |
|---|---|
| Колір | чорний/червоний |
| Матеріал | пластик |
| Висота | 50,2см |
| Ширина | 56,2см |
| Глибина | 28,9см |
| Вага | 10кг |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Keter |
| Страна производитель | Израиль |
- Цена: 6 094,80 ₴









