
- Нет в наличии
- Код: Б-0018
Водонагреватель (Бойлер) EWT Clima Runde AWH/M 100 V
7 270 ₴
|
Опис - Водонагрівач EWT Clima Runde AWH/M 100 VВодонагрівач EWT Clima AWH/M 100 V Runde — нагрівач води накопичувального типу для вертикальної установки серії Runde V. Внутрішній бак з емальованого металу з антикорозійним покриттям. Ця інноваційна технологія покриття бака сприяє більш повільному освіті накипу, а також відбувається знезараження води.
На панелі управління нагрівача води є можливість встановити половину потужності водонагрівача. При цьому споживання електроенергії скорочується на 50%. Ця функція буде корисна в будинках зі старою проводкою або в приватному будинку.
Нагрівальний елемент з високоякісної міді. Пристрій захисного відключення електрики, захист від перегріву, запобіжний зливний клапан. Високоякісна теплоізоляція (CFC-Free). Круглий корпус (діаметр 440 мм) підійде навіть в самі невеликі приміщення. Основні характеристики - Водонагрівач EWT Clima Runde AWH/M 100 V
Характеристики Габарити (ВхШхГ) 94.5 х 44 х 44 см Оснащення Магнієвий анод Час нагріву 3.1 год Колір Білий Форма Циліндрична
Назва країни виробника Македонія Матеріал бака Емальована сталь обсяг мл 100 л Підведення труб Знизу Виробник EWT Clima Тип нагрівального елемента Відкритий "мокрий" Тип керування Механічне Тип установки настінний
|
|---|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EWT Clima |
| Страна производитель | Северная Македония |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 1.2 кВт |
| Объём ёмкости для воды | 100 л |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Подводка | Нижняя |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 945 мм |
| Ширина | 444 мм |
| Глубина | 444 мм |
- Цена: 7 270 ₴





