
- Готово к отправке
- Код: Б-0090
Водонагреватель (Бойлер) WILLER EV80R-HIT, 80л, 1500 Вт
5 920 ₴
4 919,80 ₴
Обзор водонагреватель WILLER EV80R-HIT
Надійний накопичувальний електричний водонагрівач WILLER EV80R-HIT циліндричної форми об'ємом 80 літрів. Оснащений мідним занурювальним (мокрим) нагрівальним елементом загальною потужністю 1,5 кВт. Внутрішній бак, виготовлений із сталі, покритої титанокварцевою емаллю, та захисний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації. Сфера застосування – нагрівання води для побутових цілей, для душу та ванної. Для використання у будинку, квартирі, на дачі.
Особливості бойлерів WILLER серії HIT:
Універсальна монтажна планка з розмірами для установки від 120 до 300 мм дозволяє уникнути свердління нових отворів під час монтажу на місце попереднього бойлера інших виробників. Нагрівальний елемент із спеціального мідного термостійкого сплаву Потужність 1500 Вт – низьке навантаження споживання в електромережі Світлова індикація процесу нагрівання води. Зручне та просте механічне управління Подвійний захист від перегріву води за допомогою термостата та термозапобіжника Подвійний захист внутрішнього бака від корозії: високоякісна титанокварцева емаль та захисний магнієвий анод. Захист від надлишкового тиску в баку за допомогою мультифункціонального запобіжного клапана Глибина для встановлення пристрою складає 48 см.
Характеристики
Основні |
|
| Об'єм | 80 л |
| Джерело енергії | Електрика |
| Тип ТЕНа | Відкритий (Мокрий) |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Потужність ТЕНа | 1 х 1500 Вт |
| Максимальна температура нагріву | 75 °C |
| Час нагріву всього об'єму | 2 год 30 хв |
| Кількість користувачів | 3 користувача |
| Клас енергоефективності | C |
| Установка | Вертикальна |
| Підведення труб | Нижне |
| Форма | Циліндрична |
| Тип управління | Механічне |
| Smart-управління | Немає |
| Регулятор потужності | Відкритий (на корпусі) |
| Індикатор температури | Механічний |
| Матеріал покриття бака | Сталь з напиленням титанокварца |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал теплоізоляції | Пінополіуретан |
| Оснащення і функції | Магнієвий анод |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Додатково | Номінальна напруга живлення: 230 В/50 Гц Температура захисту: ~99°C Робочий тиск: 0.75 МПа Товщина теплоізоляції: 20 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Комплектація | Водонагрівач Запобіжний клапан Шнур живлення Установчий комплект Інструкція Гарантійний талон Коробка |
| Висота, мм | 758 мм |
| Ширина, мм | 450 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Габарити | 758 x 450 x 465 мм |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 79.5 x 46.5 х 50.5 см |
| Вага | 24.1 кг |
| Вага в упаковці | 26.5 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WILLER |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Объём ёмкости для воды | 80 л |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Подводка | Нижняя |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Внутреннее покрытие бака | Титановая эмаль |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Вес | 24.1 кг |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Магниевый анод | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 758 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 465 мм |
- Цена: 4 919,80 ₴








