
- Готово к отправке
- Код: Б-0098
Водонагреватель (Бойлер) WILLER EVH50DRI-Libra, 50л, 2000 Вт
9 500 ₴
7 599,80 ₴
Обзор WILLER EVH50DRI-Libra
Плоска конструкція
Водонагрівач накопичувальний Willer EVH50DRI-Libra створений в сучасному форм-факторі, який передбачає наявність сплюснутого корпусу. Таке рішення робить техніку малогабаритною, тому вона не займає багато місця - в глибину вона дорівнює всього 27 см. Білий колір корпусу став вдалим рішенням для інтеграції в будь-який інтер'єр. Загальний обсяг техніки дорівнює 50 л, а це значить, що ви зможете прийняти душ і навіть помити посуд з одного циклу повного нагріву води.
Бойлер з 2 баками
Цікавою рисою конструкції стала наявність двох баків, в кожному з яких розташовується окремий нагрівальний елемент і запобіжний магнієвий анод. За рахунок поділу загального обсягу на 2 частини вийшло домогтися прискорення часу нагріву, що, відповідно, вплинуло і на комфорт в цілому при використанні даного побутового нагрівального пристрою для забезпечення гарячого водопостачання.
«Сухий» ТЕН
Технологія «сухого» ТЕНа реалізоване через захисне покриття фланцем нагрівального елементу, яке сприяє тривалій експлуатації. За рахунок того, що немає прямого контакту з водою, нагрівачі в кожному баку захищені від корозії і відкладень, які псують класичні «мокрі» ТЕНи.
Магнієвий анод
Як було сказано вище, в баках водонагрівача встановлено магнієвий анод. Він має збільшений розмір, за рахунок чого ще ефективніший на практиці. Основний механізм роботи магнієвого анода полягає в створенні хімічної реакції, яка перешкоджає відкладенню накипу і розвитку корозії.
Титан та кварц
Внутрішнє покриття кожного з баків складається з високоефективного шару з титану і кварцу, які зміцнюють структуру стінок, не даючи їм руйнуватися. Такий бак здатний прослужити багато років, перш ніж йому знадобиться ремонт.
Основні |
|
| Об'єм | 50 л |
| Джерело енергії | Електрика |
| Тип ТЕНа | Прихований (Сухий) |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Потужність ТЕНа | 1х1200 Вт, 1х800 Вт |
| Максимальна температура нагріву | 75 °C |
| Установка |
Вертикальна Горизонтальна |
| Підведення труб | Нижне |
| Форма | Плоска (Прямокутна) |
| Тип управління | Електронне |
| Smart-управління | Немає |
| Регулятор потужності | Відкритий (на корпусі) |
| Індикатор температури | Електронний |
| Матеріал покриття бака | Сталь з напиленням титанокварца |
| Матеріал корпуса | Листова сталь |
| Матеріал теплоізоляції | Пінополіуретан |
| Оснащення і функції |
Магнієвий анод Захист від перегріву Цифровий дисплей |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Додаткова інформація | Запобіжний клапан багатофункціональний, входить в комплект поставки, G1/2 " |
| Додатково | Кількість режимів потужності 2 Час нагріву води від 20 ° С до 60 ° С 70 хвилин Товщина теплоізоляції 18 мм Робочий тиск 0.75 МПа Шнур живлення: евроштекер із заземленням, 1.5 м Номінальна напруга живлення: 230 В / 50 Гц. |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Комплектація | Водонагрівач Керівництво користувача Гарантійний талон Запобіжний клапан Шнур живлення |
| Габарити | 860 х 470 х 270 мм |
| Вага | 25.9 кг |
| Інструкція | Willer EVH50R elegance NHE |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WILLER |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Объём ёмкости для воды | 50 л |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Форма водонагревателя | Плоский |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Подводка | Нижняя |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Вес | 18.6 кг |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Магниевый анод | Да |
| Термометр | Да |
| Ускоренный нагрев | Да |
| Дисплей | Да |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Датчик перегрева | Да |
| Датчик потока | Нет |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 860 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глубина | 270 мм |
- Цена: 7 599,80 ₴







