
- Готово к отправке
- Код: Б-0099
Водонагреватель (Бойлер) WILLER EVH50R Spring, 50л, 2000 Вт
8 510 ₴
7 009,80 ₴
Обзор водонагреватель WILLER EVH50R Spring
Правильний вибір
Willer Spring - водонагрівач з відмінною потужністю від відомого виробника. Пристрій працює від електрики і має механічний тип управління. Елегантний дизайн корпусу ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Ціна Willer Spring повністю відповідає заявленим характеристикам.
Висока потужність
Розробники забезпечили пристрій нагрівачами з високою номінальною потужністю. У даній моделі налічується 2 мокрих Тена, призначені для нагріву води в бойлері. На корпусі водонагрівача розташований регулятор потужності, при необхідності Ви можете налаштувати потрібний режим. У даній моделі налічується 3 режими потужності.
Основні особливості
Водонагрівач Willer створений, щоб прослужити Вам довгий час. Максимальна температура нагріву становить 75 градусів. Вам не доведеться має чекати в очікуванні гарячої води. Додатково бойлер оснащений системою безпеки. Будьте впевнені в довговічності моделі водонагрівача Willer.
Дизайн корпусу
Внутрішня частина бойлера має емальоване покриття, що сприяє довгому терміну служби. Прямокутна форма бойлера добре впишеться у ванній або туалетній кімнаті. Ви легко впораєтеся з настройками за допомогою механічного управління. На електронній панелі відображається температурний режим водонагрівача.
Характеристики
Основні |
|||||||
| Об'єм | 50 л | ||||||
| Джерело енергії | Електрика | ||||||
| Тип ТЕНа | Відкритий (Мокрий) | ||||||
| Кількість ТЕНів | 2 | ||||||
| Номінальна потужність | 2000 Вт | ||||||
| Потужність ТЕНа | 1 x 800 Вт 1 x 1200 Вт |
||||||
| Максимальна температура нагріву | 75 °C | ||||||
| Кількість користувачів | 1 користувач | ||||||
| Клас енергоефективності | Не вказано | ||||||
| Установка |
Вертикальна Горизонтальна |
||||||
| Підведення труб | Нижне | ||||||
| Форма | Плоска (Прямокутна) | ||||||
| Тип управління | Механічне | ||||||
| Smart-управління | Немає | ||||||
| Регулятор потужності | Відкритий (на корпусі) | ||||||
| Індикатор температури | Немає | ||||||
| Матеріал покриття бака | Сталь з напиленням титанокварца | ||||||
| Матеріал корпуса | Листова сталь | ||||||
| Матеріал теплоізоляції | Пінополіуретан | ||||||
| Оснащення і функції |
Захист від перегріву Магнієвий анод |
||||||
| Ступінь захисту | IPX4 | ||||||
| Додатково | Час нагріву води від 25 °С до 75 °С: 56 хвилин Температура спрацьовування захисту: ~ 93 °C Запобіжний клапан: багатофункціональний, G1/2" Кількість режимів потужності: 3 Доступні режими потужності: 0.8 кВт; 1.2 кВт; 2.0 кВт Товщина теплоізоляції: 20 мм Номінальна напруга живлення: 230 В / 50 Гц Робочий тиск: 0.75 МПа (максимально короткочасно 1 МПа) Шнур живлення: євроштекер із заземленням, 1.5 м |
||||||
| Колір | Білий | ||||||
| Країна виробник | Китай | ||||||
| Країна реєстрації бренду | Німеччина | ||||||
| Комплектація | Водонагрівач Запобіжний клапан Шнур живлення Установчий комплект Інструкція Гарантійний талон |
||||||
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WILLER |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Объём ёмкости для воды | 50 л |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Форма водонагревателя | Плоский |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Подводка | Нижняя |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Внутреннее покрытие бака | Титановая эмаль |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Вес | 22.2 кг |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Магниевый анод | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 870 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 270 мм |
- Цена: 7 009,80 ₴









