
- Нет в наличии
- Код: Б-00104
Водонагреватель (Бойлер) WILLER PU10RF-Cubus, 10 л, 1.5 кВт
5 260 ₴
Огляд Водонагрівач Willer PU10RF-Cubus
Унікальний формою, компактний електричний накопичувальний водонагрівач об'ємом 10 літрів. Підлоговий варіант встановлення та підключення. Оснащений зануреним (мокрим) теном потужністю 1.5 кВт. Технологія виготовлення внутрішнього бака з одним зварним швом дозволяє значно збільшити термін служби пристрою. Внутрішній бак, виготовлений із сталі та покритий шаром титанокварцевої емалі, та захисний резисторний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації.
Переваги та особливості:
Підлогове розміщення під мийкою, що не вимагає кріплення на стіну, має можливість встановлення на полицю; Підключення комунікацій у верхній частині корпусу; Внутрішній бак складається із двох сталевих напівсфер, з'єднаних одним зварним швом; Захист від корозії: на внутрішню поверхню бака нанесений титанокварцевий шар емалі (нанесення в статичному полі при температурі до 1000°C); Теплоізоляція забезпечується шаром якісного щільного поліуретану; Плавне регулювання температури нагрівання води; Занурювальний (мокрий) ТЕН;
Характеристики
|
|
|
| Об'єм | 10 л |
| Джерело енергії | Електрика |
| Тип ТЕНа | Відкритий (Мокрий) |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Потужність ТЕНа | 1 х 1500 Вт |
| Максимальна температура нагріву | 75 °C |
| Час нагріву всього об'єму | 18 хв |
| Кількість користувачів | 1 користувач |
| Клас енергоефективності | B |
| Установка |
Горизонтальна Під раковиною |
| Підведення труб | Верхне |
| Форма | Кубічна |
| Тип управління | Механічне |
| Smart-управління | Немає |
| Регулятор потужності | Відкритий (на корпусі) |
| Індикатор температури | Механічний |
| Матеріал покриття бака | Сталь з напиленням титанокварца |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал теплоізоляції | Пінополіуретан |
| Оснащення і функції | Магнієвий анод |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Додатково | Номінальна напруга живлення: 230 В/50 Гц Температура захисту: ~93°C Робочий тиск: 0.8 МПа Товщина теплоізоляції: 15 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Комплектація | Водонагрівач Запобіжний клапан Шнур живлення Установчий комплект Інструкція Гарантійний талон Коробка |
| Висота, мм | 349 мм |
| Ширина, мм | 349 мм |
| Глибина | 276 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WILLER |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Время нагрева воды до 50°С | 25 мин |
| Объём ёмкости для воды | 10 л |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Горизонтальное |
| Форма водонагревателя | Компактный |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Подводка | Верхняя |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вес | 5.5 кг |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Магниевый анод | Да |
| Датчик потока | Нет |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глубина | 480 мм |
- Цена: 5 260 ₴








