
- Нет в наличии
- Код: D-04
Духовой шкаф (встр. духовка) BOSCH HBG 7341B1
56 615 ₴
+380 (63) 690-68-99
Viber, Telegram, WhatsAppвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Описание встр. духовка BOSCH HBG 7341B1
Характеристики
Основні |
|
| Тип | Електрична |
| Тип духовки | Залежна |
| Об`єм | 71 л |
| Колір | Чорний |
| Відкриття дверцят | Зверху вниз |
| Направляючі | Дротові |
| Кількість рівнів направляючих | 5 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Енергоспоживання | 0.87 кВт/год |
| Максимальна температура нагріву | 300 °C |
Управління |
|
| Тип управління | Сенсорний |
| Регулятори | Сенсорні |
| Дисплей | Є |
Функції та програми |
|
| Додаткові функції |
Smart-управління Автодоводчик Автовідключення Гриль Захист від дітей Конвекція Підсвічування Програмування рецептів Розморожування Сенсорний дисплей Таймер |
| Гриль | Електричний |
| Кількість програм | 14 |
| Програми | Air Fry Верхнє/нижнє нагрівання Гаряче повітря Гаряче повітря делікатне Гриль великої площі Гриль малої площі Гриль плюс гаряче повітря Звичайне тепло щадне Нижнє нагрівання Підтримання страв у теплому стані Піца Попереднє нагрівання Розморожування Томління |
Безпека та догляд |
|
| Тип очищення | Каталітичне / Гідролиз |
| Кількість скла дверцят | 3 |
| Внутрішнє покриття | TitanEmail Задня стінка з покриттям EcoClean |
Додатково |
|
| Напруга | 220 - 240 В |
| Матеріал дверцят | Скло |
| Матеріал панелі управління | Скло |
| Потужність підключення | 3.6 кВт |
| Довжина кабеля | 1.2 м |
| Додатково | TFT-дисплей з сенсорним кільцем Pегулювання температури у діапазоні 30 °C - 300 °C Дверний контактний вимикач Електронне блокування дверцят Індикатор залишкового тепла Кнопка "Старт" Функція захисного вимкнення духової шафи Духова шафа XXL з покриттям TitanEmail Електронний годинник Відображення поточної температури контроль нагрівання Варіант закриття: soft closing Допоміжна система приготування страв: функція Assist Швидке розігрівання Внутрішнє освітлення (галогенні лампи) Можливість вимкнення внутрішнього освітлення Вентилятор охолодження Дистанційне керування за допомомогою Home Connect Захисне відключення |
| Вага | 34.8 кг |
| Країна виробник | Німеччина |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Комплектація | Духова шафа Деко 2 шт. Решітка Інструкція Гарантійний талон |
Габарити |
|
| Висота, см | 59.5 см |
| Ширина, см | 59.4 см |
| Глибина, см | 54.8 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 67 x 68 x 67 см |
| Габарити ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 58.5 - 59.5 x 56 - 56.8 x 55 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Тип духового шкафа | электрический |
| Тип управления | Сенсорное |
| Элементы управления | Сенсорные |
| Объем духового шкафа | 71 л |
| Количество режимов приготовления | 14 |
| Гриль | Да |
| Конвекция | Да |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Материал фасада | Стекло/нержавеющая сталь |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип гриля | электрический |
| Функция размораживания | Да |
| Потребляемая мощность | 3650 Вт |
| Таймер | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Максимальная температура нагрева | 300 град. |
| Дисплей | Да |
| Часы | Да |
| Защита от детей | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Телескопические направляющие в духовке | Да |
| Внутреннее покрытие | биокерамическая эмаль |
| Очистка духовки | Функция Ecoclean |
| Блокировка дверцы духового шкафа | Да |
| Охлаждение дверцы духовки | Да |
| Внутреннее освещение | Да |
| Количество противней в комплекте | 2 |
| Покрытие корпуса | нержавеющая сталь |
| Габаритные размеры духового шкафа | |
| Высота | 595 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Глубина | 548 мм |
| Вес | 34.8 кг |
| Размеры ниши для встраивания | |
| Высота ниши для встраивания | 595 мм |
| Ширина ниши для встраивания | 568 мм |
| Глубина ниши для встраивания | 555 мм |
- Цена: 56 615 ₴







