
- Нет в наличии
- Код: D-011
Духовой шкаф BOSCH HBJ 558YW0Q, 66л, 3.3 кВт
23 490 ₴
Описание BOSCH HBJ 558YW0Q
Опис
Система нагрівання Multifunktion 3D Plus
(8 видів нагрівання: Vario-гриль великої площі, Верхнє/нижнє нагрівання, гаряче повітря, Гриль + гаряче повітря, нижнє нагрівання, Піца, Розморожування)
Блокування від дітей
Захист від дітей блокує всі функції духовки й у такий спосіб запобігає її випадковому увімкненню.
EcoClean Direct: Легка і швидка очистка
Покриття EcoClean Direct робить чистку духовки легкою і енергоефективною. Це спеціальне покриття на внутрішніх стінках духової шафи складається з найдрібніших керамічних сфер, які розщеплюють краплі жиру при нагріванні, навіть під час приготування страв.
Покриття EcoClean Direct зберігає цю властивість протягом всього терміну служби духової шафи, економлячи ваші зусилля і час.
Характеристики Духова шафа електрична BOSCH HBJ558YW0Q
Основні параметри
Тип- Електричний
- 59.4
- 66
- 8
- 2
- Верхнє + нижнє нагрівання
Конвекція
Vario-гриль великої площі
Гаряче повітря
Гриль + гаряче повітря
Нижнє нагрівання
Режим "Піца"
Розморожування
Додаткові параметри
Додаткові функції- Блокування від дітей
- Конвекція
- Розморожування
- Таймер
- Електричний
- Скло
- Ні
- А
- Скло
- 0.98 кВт/год
- 2700 Вт
- Швидке розігрівання
Вентилятор охолодження
Утоплювані поворотні перемикачі
Механізм плавного закривання дверцят SoftClose
Пряма ручка
- Духова шафа
Решітка
Деко (2 шт.)
Інструкція з експлуатації
Безпека та догляд
Кількість стекол дверцят- 3
- Емаль
Інформація для з'єднання
Можливість під'єднання до мережі- 220-240 В
- 3300 Вт
Розміри та встановлення розміри
Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ)- 57.5-59.7x56-56.8x55 см
- 67x68.2x65.2 см
- 32 кг
- 35 кг
- Білий
- 59.5
- 54.8
- Дисплей
- Наявність вилки
- Наявність шнура живлення
- Підсвітка
- Телескопічні
- Каталітична
- Механічні ручки + сенсорні кнопки
- Напрямні:
Знімні: 3 шт
Телескопічні: 2 шт
- 2018
- Німеччина
Країна-виробник товару
- Туреччина
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Турция |
| Тип духового шкафа | электрический |
| Тип управления | Механическое |
| Элементы управления | Поворотные, Утапливаемые |
| Объем духового шкафа | 66 л |
| Количество режимов приготовления | 8 |
| Гриль | Да |
| Конвекция | Да |
| Класс энергопотребления | A |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Материал фасада | Стекло, Нержавеющая сталь |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип гриля | электрический |
| Функция размораживания | Да |
| Потребляемая мощность | 3300 Вт |
| Таймер | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Количество температурных режимов | 8 |
| Максимальная температура нагрева | 275 град. |
| Термостат | Да |
| Дисплей | Да |
| Часы | Да |
| Защита от детей | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Телескопические направляющие в духовке | Да |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Количество стекол в дверце духовки | 3 |
| Внутреннее освещение | Да |
| Габаритные размеры духового шкафа | |
| Высота | 595 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Глубина | 548 мм |
| Вес | 32 кг |
| Размеры ниши для встраивания | |
| Высота ниши для встраивания | 597 мм |
| Ширина ниши для встраивания | 568 мм |
| Глубина ниши для встраивания | 550 мм |
- Цена: 23 490 ₴









