
- Готово к отправке
- Код: П-0041
Варочная поверхность ELEYUS IMPREZA 60 BL CF
10 290 ₴
8 289,60 ₴
Огляд Варильна поверхня газова Eleyus IMPREZA 60 BL CF
Стиль і надійність
Навіть в недорогому сегменті техніки є місце красі. Зайвий доказ цьому демонструє варильна поверхня Eleyus IMPREZA. Вона відрізняється оригінальністю дизайнерського рішення. Ви отримуєте відмінну функціональність, перевірену якість продукції за рахунок відмінних компонентів. А ціна при цьому порадує навіть найекономніших покупців.
Вибір кольору
Виробник випускає варильну поверхню Eleyus IMPREZA в декількох варіантах кольору. Це допоможе вам гармонійно зібрати ідеальний ансамбль техніки для вашої кухні. Доступні також модифікації з деякими відмінностями в наборі конфорок, щоб ви могли оптимально використовувати грошові кошти.
Круті матеріали
Зовні і всередині варильна поверхня Eleyus IMPREZA нічим не поступається більш іменитим виробникам. В якості основного робочого матеріалу використовується загартоване скло. Це створює певний ефект преміальної і статусної моделі. Конфорки розташовані на спеціальних чавунних підставках. Це гарантує безпеку в роботі і виключає потрапляння на скло прямих язиків полум'я. Решітки також виконані з чавуну. Цей матеріал дасть вам перевагу перед сталевими аналогами. Такі решітки міцніші, стійкі за рахунок великої ваги, при цьому вони не бояться ні навантажень, ні високої температури.
Легка перевага
Оснащення варильної поверхні Eleyus IMPREZA також на висоті. Модель має весь джентльменський набір систем комфорту і безпеки. Йдеться про систему контролю газу, яка виключає витік при загасанні полум'я. Також присутня система автоматичного запалювання вогню, вмонтована прямо в ручки управління.
Купити варильну поверхню Eleyus IMPREZA 60 BL CF ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефоном гарячої лінії.
Характеристики
Основні |
|
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Вид поверхні | Класична |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Кількість конфорок | 4 |
| Тип конфорок | Газові |
| Параметри конфорок | Ліва передня: потужність 2.6 кВт, діаметр 10 см Права передня: потужність 1 кВт, діаметр 5.5 см Ліва задня: потужність 1.75 кВт, діаметр 7.5 см Права задня: потужність 1.75 кВт, діаметр 7.5 см |
| Потужність підключення кВт | 7.1 кВт |
| Управління | Механічне |
| Розширені зони нагріву | Велика конфорка |
| Газ-контроль | Є |
| Електропідпал | Є |
| Турбоконфорка | Немає |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Колір | Чорний |
| Можливість підключення до мережі | 220 В |
| Додатково | Ручки керування з високоякісного жароміцного матеріалу |
| Комплектація | Варильна поверхня Монтажний комплект Шнур з вилкою Додатковий комплект жиклерів для зрідженого газу Інструкція Гарантійний талон |
Розміри ніші/Монтажні розміри |
|
| Ширина для вбудовування | 56 см |
| Глибина для вбудовування | 48.5 см |
| Установка | Незалежна |
Габаритні розміри |
|
| Ширина, см | 59 см |
| Глибина, см | 51.5 см |
| Висота | 10.5 см |
| Вага | 12.5 |
Розміри в упаковці |
|
| Ширина в упаковці | 67 см |
| Глибина в упаковці | 56 см |
| Висота в упаковці | 13 см |
| Вага в упаковці | 14.5 кг |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Eleyus |
| Вариант установки | Независимый |
| Покрытие варочной поверхности | закаленное стекло |
| Материал решетки | Чугун |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип | Газовая |
| Конфорки | |
| Общее количество конфорок | 4 |
| Количество газовых конфорок | 4 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Да |
| Потребляемая мощность | 7.1 Вт |
| Габаритные размеры варочной поверхности | |
| Ширина | 590 мм |
| Глубина | 515 мм |
| Высота | 105 мм |
- Цена: 8 289,60 ₴









