
- Готово к отправке
- Код: П-0050
Газовая варочная поверхность ELEYUS IRIS 60 BL CTF
11 150 ₴
9 149,80 ₴
Обзор Варочная поверхность встр. поверхность ELEYUS IRIS 60 BL CTF
Огляд Варильна поверхня газова Eleyus IMPREZA 60 BL CTF
Стиль і надійність
Навіть в недорогому сегменті техніки є місце красі. Зайвий доказ цьому демонструє варильна поверхня Eleyus IMPREZA. Вона відрізняється оригінальністю дизайнерського рішення. Ви отримуєте відмінну функціональність, перевірену якість продукції за рахунок відмінних компонентів. А ціна при цьому порадує навіть найекономніших покупців.
Вибір кольору
Виробник випускає варильну поверхню Eleyus IMPREZA в декількох варіантах кольору. Це допоможе вам гармонійно зібрати ідеальний ансамбль техніки для вашої кухні. Доступні також модифікації з деякими відмінностями в наборі конфорок, щоб ви могли оптимально використовувати грошові кошти.
Круті матеріали
Зовні і всередині варильна поверхня Eleyus IMPREZA нічим не поступається більш іменитим виробникам. В якості основного робочого матеріалу використовується загартоване скло. Це створює певний ефект преміальної і статусної моделі. Конфорки розташовані на спеціальних чавунних підставках. Це гарантує безпеку в роботі і виключає потрапляння на скло прямих язиків полум'я. Решітки також виконані з чавуну. Цей матеріал дасть вам перевагу перед сталевими аналогами. Такі решітки міцніші, стійкі за рахунок великої ваги, при цьому вони не бояться ні навантажень, ні високої температури.
Характеристики
Основні |
|
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Вид поверхні | Класична |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Кількість конфорок | 4 |
| Тип конфорок | Газові |
| Параметри конфорок | Ліва передня: потужність 3.8 кВт, діаметр 13 см Права передня: потужність 1 кВт, діаметр 5.5 см Ліва задня: потужність 1.75 кВт, діаметр 7.5 см Права задня: потужність 2.6 кВт, діаметр 10 см |
| Потужність підключення кВт | 9.15 кВт |
| Управління | Механічне |
| Розширені зони нагріву |
Велика конфорка 2-х контурна |
| Газ-контроль | Є |
| Електропідпал | Є |
| Турбоконфорка | Немає |
| Wok-конфорка | Є |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Колір | Чорний |
| Можливість підключення до мережі | 220 В |
| Додатково | Ручки керування з високоякісного жароміцного матеріалу |
| Комплектація | Варильна поверхня Монтажний комплект Шнур з вилкою Додатковий комплект жиклерів для зрідженого газу Інструкція Гарантійний талон |
Розміри ніші/Монтажні розміри |
|
| Ширина для вбудовування | 56 см |
| Глибина для вбудовування | 48.5 см |
| Установка | Незалежна |
Габаритні розміри |
|
| Ширина, см | 59 см |
| Глибина, см | 51.5 см |
| Висота | 10.5 см |
| Вага | 13.3 кг |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Газовая |
| Производитель | Eleyus |
| Покрытие варочной поверхности | закаленное стекло |
| Материал решетки | Чугун |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Конфорки | |
| Расположение конфорок | квадрат |
| Общее количество конфорок | 4 |
| Количество газовых конфорок | 4 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Да |
| Габаритные размеры варочной поверхности | |
| Ширина | 590 мм |
| Глубина | 515 мм |
| Высота | 105 мм |
| Вес | 13.3 кг |
- Цена: 9 149,80 ₴







