
- Готово к отправке
- Код: П-0086
Варочная поверхность ELEYUS RIO 45 BL CTF
9 570 ₴
7 769,80 ₴
Обзор встр. поверхность ELEYUS RIO 45 BL CTF
Огляд Варильна поверхня газова Eleyus RIO 45 BL CTF
ELEYUS RIO 45 CTF – займає мінімум вільного простору та поєднує всі функції, які ви шукаєте в газовій варильній поверхні. Потужна WOK-конфорка віддалена від інших, що дозволяє зручно готувати в посуді великого діаметру.
Компактний розмір
Підбираєте техніку для смарт-квартири? Маєте невеличку кухню, але полюбляєте готувати? Хочете економно використати простір і не відмовляти собі в комфорті? Газова варильна поверхня шириною всього 45 см займає мінімум місця, гармонійно вписується в інтер’єр і залишається зручною у використанні.
Потужна WOK-конфорка
WOK-конфорка потужністю 3,8 кВт рівномірно розподіляє тепло та інтенсивно нагріває посуд. Вона допомагає швидко приготувати велику каструлю борщу, обсмажити м’ясо чи морепродукти до хрусткої скоринки.
Зручність та безпека на кухні
На маленькій конфорці 1 кВт зручно заварювати каву в турці чи розтоплювати масло в сотейнику. Тоді як пів швидку конфорку 1,7 кВт краще використовувати для тушкування. Всі конфорки віддалені від ручок управління, щоб захистити їх від нагріву.
Красиве та практичне гартоване скло
Варильна поверхня з гартованого скла – це поєднання стилю, міцності та легкості в догляді. Вона запросто витримує температуру розігрітих конфорок та чавунні решітки з важкими каструлями. Гладенька поверхня створена для легкого очищення всього за декілька хвилин. А елегантний дизайн гармонійно доповнить інтер’єр вашої кухні.
Чавунна решітка з додатковими опорами
Міцна і довговічна чавунна решітка з допоміжними опорами легко витримує важкий посуд. До того ж за нею легко доглядати – можна вимити під водою чи в посудомийній машині. Акцентний скошений кут решітки додає легкості та підкреслює оригінальний дизайн варильної поверхні.
Автозапалювання одним рухом
Повертаєте і натискаєте на ручку керування – полум’я конфорки вже палахкотить! Автоматичне електрозапалювання позбавляє вас зайвих турбот, адже просто та ефективно запалює конфорки без жодних сірників чи запальничок.
Газ-контроль
Раптово розлилося молоко чи повіяв вітер, а ви й не помітили як згасло полум'я конфорки? Не варто хвилюватися, адже датчики газ-контролю самостійно реагують на зміну температури та миттєво перекривають витік газу. Тож безпека вашого дому під надійним наглядом!
Характеристики
Основні |
|
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Вид поверхні | Класична |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Кількість конфорок | 3 |
| Тип конфорок | Газові |
| Параметри конфорок | Права: WOK 3.8 кВт, діаметр 13 см Ліва передня допоміжна: 1 кВт, діаметр 5.5 см Ліва задня напівшвидка: 1.7 кВт, діаметр 7.5 см |
| Потужність підключення кВт | 6.5 кВт |
| Управління | Механічне |
| Розширені зони нагріву | 3-х контурна (WOK) |
| Газ-контроль | Є |
| Електропідпал | Є |
| Турбоконфорка | Є |
| Wok-конфорка | Є |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Колір | Чорний |
| Можливість підключення до мережі | 220 В |
| Додатково | Управління: поворотні перемикачі Розташування панелі управління: зміщене фронтальне вправо Кількість решіток: 1 Електрозапалювання: автоматичне (в ручці) Тип використовуваного газу: природний газ (NG G20 20 mbar)/скраплений газ (PG G30 30 mbar) Товщина поверхні: 45 мм Ручки керування з високоякісного жароміцного матеріалу Довжина шнура: 1 м |
| Комплектація | Варильна поверхня Монтажний комплект Кабель живлення з вилкою Додатковий комплект жиклерів для зрідженого газу Інструкція Гарантійний талон |
Розміри ніші/Монтажні розміри |
|
| Ширина для вбудовування | 41 см |
| Глибина для вбудовування | 48 см |
| Установка | Незалежна |
Габаритні розміри |
|
| Ширина, см | 44 см |
| Глибина, см | 51 см |
| Висота | 5.6 см |
| Вага | 10.6 кг |
Розміри в упаковці |
|
| Ширина в упаковці | 53 см |
| Глибина в упаковці | 56.5 см |
| Висота в упаковці | 12.5 см |
| Вага в упаковці | 11.5 кг |
Додатково |
|
| Країна збірки | Туреччина |
| Країна виробник | Україна |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Газовая |
| Производитель | Eleyus |
| Вариант установки | Независимый |
| Покрытие варочной поверхности | закаленное стекло |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Конфорки | |
| Расположение конфорок | квадрат |
| Общее количество конфорок | 3 |
| Количество газовых конфорок | 3 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Да |
| Дисплей | Нет |
| Часы | Нет |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Габаритные размеры варочной поверхности | |
| Ширина | 440 мм |
| Глубина | 510 мм |
| Высота | 56 мм |
| Вес | 10.6 кг |
- Цена: 7 769,80 ₴









