
- Нет в наличии
- Код: ПМ-09
Стиральная машина BEKO WUE 6511XWW
13 355 ₴
Обзор стир. машина BEKO WUE 6511XWW
Опис BEKO WUE6511XWW
Програма догляду за одягом Woolmark®
Спеціальна програма для вовняних речей, які можна прати в машині
Досі перете вовняний одяг вручну? Забудьте про це. Краще скористайтеся програмою догляду за одягом Woolmark®, яка регулює оберти барабана для максимально обережного прання вовняних речей, які можна прати в машині. Тож вам більше не доведеться хвилюватися, що пральна машина зіпсує ваш улюблений вовняний светр.
AquaWave®
Делікатніше прання завдяки хвилеподібній траєкторії в барабані
Прання не завжди корисне для одягу. Саме тому вигнуте скло дверцят у системі AquaWave® і лопатки спеціальної конструкції, що переміщують білизну хвильовими рухами всередині барабана, роблять процес прання менш шкідливим для одягу й більш ефективним. Тож коли наступного разу хтось похвалить вашу нову блузку, а ви відповісте «Та вона ж стара!», можливо, це буде недалеко від правди.
Програма Daily Xpress
Ідеальна чистота лише за 28 хвилин
Якщо ви не хочете чекати цілу вічність, доки пральна машина закінчить свою роботу, спробуйте програму Daily Xpress. У режимі Daily Xpress ви зможете випрати повний комплект білизни лише за 28 хвилин за температури 30 °C. Прання закінчиться ще до того, як ви встигнете подивитися чергову півгодинну серію улюбленого серіалу.
Програма догляду за одягом Woolmark®
Спеціальна програма для вовняних речей, які можна прати в машині
Досі перете вовняний одяг вручну та сушите їх на свіжому повітрі? Забудьте про це. Краще скористайтеся програмою догляду за одягом Woolmark®, яка регулює оберти барабана для максимально обережного прання та сушіння вовняних речей, які можна прати в машині. Тож вам більше не доведеться хвилюватися, що пральна машина із сушаркою зіпсує ваш улюблений вовняний светр.
Характеристики BEKO WUE6511XWW
| Завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | пральна |
| Тип завантаження | фронтальна |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас віджиму | C |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1000 об/хв |
| Функції | |
| Кількість програм прання | 15 |
| Програми | Ручне прання Щоденне прання Пухові речі |
| Бавовна | ✔ |
| Вовна | ✔ |
| Анти - алергія | ✔ |
| Показники ефективності | |
| Споживання води при пранні | 40 л |
| Споживання електроенергії | 0.672 кВт/ год |
| Управління і дисплей | |
| Дисплей | ✔ |
| Таймер відстрочки старту | ✔ |
| Контроль дисбалансу | ✔ |
| Індикатор блокування дверцят | ✔ |
| Звуковий сигнал | ✔ |
| Додатково | |
| Особливості | технологія AquaFusion захист від переливання Контейнер для рідкого миючого засобу Індикатор відсутності подачі води Вибір швидкості віджиму Автоматичне налаштування води |
| Захист від дітей | ✔ |
| Матеріал барабану | нержавіюча сталь |
| Тип барабана | AquaWave |
| Країна виробник | Румунія |
| Фізичні | |
| Колір | білий |
| Колір дверцята | білий |
| Рівень шуму при пранні | 63 дБ |
| Рівень шуму при віджиманні | 75 дБ |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Кут відкриття дверей | 170 º |
| Габарити | |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 40 см с дверцами |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 6 кг |
| Тип управления | Механическое |
| Класс стирки | A |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс отжима | C |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Максимальная скорость отжима | 1000 об/мин |
| Сушка | Нет |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Румыния |
| Состояние | Новое |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Программы | Программа стирки рубашек, Программа "Хлопок", Программа "Шерсть", Пузырьковая стирка, Программа быстрой стирки, Программа стирки верхней одежды |
| Потребление воды | 40 л |
| Количество программ стирки | 15 |
| Уровень шума при стирке | 75 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Фиолетовый |
- Цена: 13 355 ₴






