
- Нет в наличии
- Код: ПМ-021
Стиральная машина BOSCH WGB 24400UA
57 380 ₴
Описание стир. машина BOSCH WGB 24400UA
Особливості:
Функція дозавантаження білизни: можливість дозавантаження білизни навіть після запуску програми Система прання 4D Wash System: високоефективне проникнення води та миючих засобів у тканину для бездоганних результатів. Об'єм барабана: 65 літр Світлодіодний Барабан VarioDrum: можливість інтенсивного та дбайливого прання одночасно Діаметр отвору завантажувального люка: 32 см, кут відчинення дверцят: 182° Дозавантаження білизни за допомогою кнопки Старт/Пауза Інноваційний, безщітковий двигун нового покоління EcoSilence Drive: тихий, потужний, довговічний 10 років гарантії на мотор EcoSilence Drive Спеціальні антивібраційні смуги на бічних стінках приладу ActiveWater Plus: для високоефективного використання води навіть за невеликих навантажень завдяки технології автоматичного визначення навантаження. Нижчий рівень шуму при роботі приладу завдяки додатковим шумоізоляційним матеріалам у нижній частині приладу Система захисту від протікання води AquaStop Автоматичне розпізнавання піни у воді та запуск додаткового ополіскування Індикація передозування білизни Контроль дисбалансу Блокування приладу від дітей Акустичний сигнал завершення програми Кювета з роздільником для рідких миючих засобів Лічильник використання: підраховує завершені програми.
Характеристики
Основні |
|
| Сфера використання | Побутові |
| Тип | Автомат |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип установки | Вбудована |
Управління |
|
| Тип управління | Сенсорне |
| Дисплей | Сенсорний LCD |
Робочі характеристики |
|
| Максимальна швидкість відтискання | 1400 об/хв |
| Завантаження білизни | 9 кг |
| Рівень шуму при пранні | 50 дБ |
| Рівень шуму при віджиманні | 72 дБ |
Програми прання |
|
| Кількість програм | 14 |
| Програми | Супер 15 / Супер 30 Старт / Пауза з можливістю дозавантаження Верхній одяг stainExpert (Автоматичне виведення 16 типів плям) Попереднє прання VarioSpeed (ВаріоСпід) Один предмет Сорочки / Блузи Змішана білизна Легке прасування з використанням пари Замочування + пауза 15 хв Постільна білизна Додаткове полоскання |
Функції та технології |
|
| Функції прання |
Функція пара Прасування Додаткове полоскання Нічний режим Дозавантаження білизни |
Двигун |
|
| Тип двигуна | Інверторний |
Енергоспоживання |
|
| Клас прання | A |
| Клас віджиму | B |
| Клас споживання енергії | A+++ |
| Споживання енергії | 0.8 кВт в годину |
Системи захисту і контролю |
|
| Захист і контроль |
Захист від дітей Захист від протікання Контроль дисбалансу Контроль за рівнем піни |
Корпус |
|
| Колір | Білий |
| Матеріал барабана | Нержавіюча сталь |
| Кут відкриття люка | 182° |
| Діаметр завантажувального люка | 32 см |
| Глибина | 59 см |
| Ширина | 59.8 см |
| Висота, см | 84.5 см |
| Вага | 75.6 кг |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 87.5 x 64 x 67.5 см |
| Вага в упаковці | 76.4 кг |
Додаткові дані і комплектація |
|
| Додатково | З можливістю встановлення під стільницю або в нішу заввишки 85 см Об'єм барабана: 65 л |
| Країна виробник | Німеччина |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Комплектація | Пральна машина Інструкція Гарантійний талон Упаковка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 9 кг |
| Тип управления | Сенсорное |
| Класс стирки | A |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс отжима | B |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Максимальная скорость отжима | 1400 об/мин |
| Сушка | Нет |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Программы | Программа стирки рубашек, Программа "Хлопок", Программа "Шерсть", Программа быстрой стирки, Программа стирки верхней одежды |
| Особенности | Дисплей, Защита от детей, Отсрочка старта |
| Потребление воды | 53 л |
| Количество программ стирки | 14 |
| Уровень шума при стирке | 73 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 590 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Фиолетовый |
- Цена: 57 380 ₴





