
- Нет в наличии
- Код: ПМ-023
Стиральная- сушильная машина BOSCH WNA 14400ME
46 340 ₴
+380 (63) 690-68-99
Viber, Telegram, WhatsAppвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
BOSCH WNA 14400ME
Сенсорна технологія АutoDry захищає білизну від надмірного перегріву і забезпечуючи дбайливе і рівномірне сушіння Двигун нового покоління EcoSilenceDrive ™ - дуже потужний, економічний, тихий і довговічний Великий LED дисплей: просте управління і корисні додаткові функції. SpeedPerfect: ідеально чисту білизну на 65% швидше Можливість освіження і розгладження одягу
Характеристики
Основні |
|
| Сфера використання | Побутові |
| Тип | Автомат |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип установки | Окрема (соло) |
| Особливості конструкції | Сушка |
Управління |
|
| Тип управління | Сенсорне |
| Дисплей | Цифровий |
Робочі характеристики |
|
| Максимальна швидкість відтискання | 1400 об/хв |
| Завантаження білизни | 9 кг |
| Завантаження білизни для сушки | 6 кг |
| Рівень шуму при пранні | 45 дБ |
| Рівень шуму при віджиманні | 69 дБ |
Програми прання |
|
| Кількість програм | 14 |
| Програми | Intensive Dry Gentle Dry My Time Dry Refresh Delicates/Silk Wool Spin/Drain Cottons Eco 40-60 Easy Care Mix AllergyPlus Super 15/Wash&Dry 60 Rinse |
Функції та технології |
|
| Технології прання | SpeedPerfect |
| Функції прання | Прасування |
Двигун |
|
| Тип двигуна | Інверторний |
| Привід двигуна | Ремінний |
| Особливості двигуна | EcoSilenceDrive |
Енергоспоживання |
|
| Клас прання | A |
| Споживання енергії | 2.05 кВт в годину |
Системи захисту і контролю |
|
| Захист і контроль |
Контроль дисбалансу Контроль за рівнем піни |
Корпус |
|
| Колір | Білий |
| Матеріал корпуса |
Метал Пластик |
| Матеріал барабана | Нержавіюча сталь |
| Освітлення барабана | Немає |
| Особливості барабана | WaveDrum |
| Глибина | 59 см |
| Ширина | 59.8 см |
| Висота, см | 84.8 см |
Додаткові дані і комплектація |
|
| Додатково | Довжина електричного шнура харчування: 210 см Електроживлення: 220-240 В Обсяг барабана: 70 л |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація | Прально-сушильна машина Інструкція Гарантійний талон |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 9 кг |
| Тип управления | Сенсорное |
| Класс стирки | A |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс отжима | B |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Максимальная скорость отжима | 1400 об/мин |
| Сушка | Да |
| Максимальная загрузка белья для сушки | 6 кг |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Программы | Программа стирки рубашек, Программа "Хлопок", Программа "Шерсть", Программа быстрой стирки, Программа стирки верхней одежды |
| Особенности | Дисплей, Защита от детей, Отсрочка старта |
| Энергопотребление | 0.7 кВт*ч/кг |
| Потребление воды | 51 л |
| Количество программ стирки | 15 |
| Уровень шума при стирке | 45 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 848 мм |
| Ширина | 598 мм |
| Глубина | 590 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Фиолетовый |
- Цена: 46 340 ₴


