
- Нет в наличии
- Код: ПМ-025
Стиральная машина CANDY CS4 1061DE/1-S
11 265 ₴
Описание стир. машина CANDY CS4 1061DE/1-S
Опис
Італійський виробник побутової техніки компанія Candy Hoover Group у своїх винаходах завжди, насамперед, орієнтується на потреби споживача. Саме для поліпшення якості побуту та спрощення процесу прання й була розроблена лінійка пральних машин Candy Smart із вбудованим NFC-модулем.
У нашій країні NFC-модулі здебільшого використовуються для здійснення платежів або авторизації. У цьому разі вбудований датчик має дещо іншу роль. Будь-яка пральна машина містить лише базовий набір програм для прання. А іноді так хочеться знайти щось унікальне саме для Вашого одягу. Власник Android-смартфона може встановити спеціальний застосунок, який містить оновлений набір із 40 спеціальних програм, і потім, у разі потреби, передати його машині (весь або певні програми), наблизивши смартфон до спеціальної мітки.
Персональний асистент SMART з питань прання від компанії Candy стане незамінним помічником у догляді за вашими речами.
Характеристики Пральна машина вузька CANDY CS4 1262DE/1-S
Серія
- CS4
- Автомат
- 6 кг
- З фронтальним завантаженням
- B
- A
- А+++
- 16
- 5 швидких циклів прання
Детектор перевантаження
Smart Touch (NFC керування зі смартфона або планшета)
- 40.5 л
- 0.65 кВт*год
- Бавовна
Бавовна + попереднє замочування
ECO 20-40-60°C
Синтетика
Полоскання
Зливання + Віджимання
Джинси
Гігієнічна
Вовна/Ручне прання
Делікатна
Змішані та кольорові речі 59 хв
Швидке прання 14/30/44 хв
Бавовна 59 хв
- Колекторний
- З дисплеєм
- Відкладений старт (до 24 год)
Додаткове полоскання
Вибір ступеня забруднення
Гігієна+
Легке прасування
- 61
- 1200
- 63
- 85 х 60 х 45
- 89 x 65 x 48
- Окрема (соло)
- Білий
- NFC
- Італія
- 12 місяців офіційної гарантії від виробника та 24 місяці безкоштовного сервісного обслуговування, за умови реєстрації
- Китай
- англійська
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Candy |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 8 кг |
| Тип управления | Сенсорное |
| Класс стирки | A |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс отжима | B |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Максимальная скорость отжима | 1200 об/мин |
| Сушка | Нет |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Программы | Программа стирки рубашек, Программа "Хлопок", Программа "Шерсть", Программа быстрой стирки, Программа стирки верхней одежды |
| Особенности | Дисплей, Защита от детей, Отсрочка старта |
| Потребление воды | 40.5 л |
| Количество программ стирки | 16 |
| Уровень шума при стирке | 81 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Вес | 61 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Фиолетовый |
- Цена: 11 265 ₴




