
- Нет в наличии
- Код: ПМ-026
Стиральная машина CANDY CS41272DE/1-S
13 730 ₴
+380 (63) 690-68-99
Viber, Telegram, WhatsAppвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Описание стир. машина CANDY CS41272DE/1-S
| Тип пральної машини | Фронтальна | ||
| Максимальне завантаження | 7 кг | ||
| Тип двигуна | Колекторний | ||
| Привод | Ремінний | ||
| Макс. швидкість віджиму | 1100 об/хв | ||
| Рівень шуму під час прання | 58 дБ | ||
| Рівень шуму при віджиманні | 79 дБ | ||
| Мова пристрою | Символьна панель | ||
| Конструкція барабана | Перфорована |
Показники ефективності
| Клас енергоспоживання | A+++ | ||
| Клас прання | A | ||
| Клас віджиму | С | ||
| Споживана енергія пральної машинки | 0,79 кВт/годин | ||
| Споживання води за цикл | 43,6 л |
Основні програми
| Програма ''Бавовна'' | Так | ||
| Програма "Еко Бавовна" | Так | ||
| Програма ''Синтетика'' | Так | ||
| Програма ''Делікатного прання'' | Так | ||
| Програма ''Прання вовни'' | Так | ||
| Програма ''Швидке прання'' | 14 хв |
Спеціальні програми
| Програма ''Ручне прання'' | Так | ||
| Програма ''Джинси'' | Так | ||
| Програма "Змішаний тип білизни" | Так |
Функції
| Вибір температури прання | Так | ||
| Вибір швидкості віджиму | Так | ||
| Функція ''Легке прасування'' | Так | ||
| Таймер відстрочки старту | Так, до 24 годин | ||
| Додаткове полоскання | Так | ||
| Функція "Дозавантаження" | Старт/Пауза | ||
| Особливості | NFC |
Загальні характеристики
| Висота | 85 см | ||
| Ширина | 60 см | ||
| Глибина | 45 см | ||
| * | Розміри зазначені без урахування виступаючих частин (дверцяти, шлангу) | ||
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 89 х 65 х 48 см | ||
| Колір корпусу | Білий | ||
| Колір кромки люка | Білий | ||
| Матеріал бака | Сілітек | ||
| Вага | 61 кг | ||
| Вага в упаковці, кг | 63 кг | ||
| Країна виробництва | Китай | ||
| Комплектація | Пральна машинаІнструкціяГарантійний талон | ||
| Бренд | Candy |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Candy |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 7 кг |
| Тип управления | Механическое |
| Класс стирки | A |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс отжима | C |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Максимальная скорость отжима | 1100 об/мин |
| Сушка | Нет |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Программы | Программа стирки рубашек, Программа "Хлопок", Программа "Шерсть", Программа быстрой стирки, Программа ручной стирки, Программа "Синтетика", Программа стирки верхней одежды, Программа стирки детских вещей |
| Особенности | Дисплей, Защита от детей, Отсрочка старта |
| Потребление воды | 43.6 л |
| Количество программ стирки | 16 |
| Уровень шума при стирке | 81 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Вес | 61 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Фиолетовый |
- Цена: 13 730 ₴




