
- Нет в наличии
- Код: ПМ-032
Стиральная машина ELECTROLUX EW 6S406BXU
15 615 ₴
Описание стир. машина ELECTROLUX EW 6S406BXU
Щоденне піклування про одяг з пральною машиною Electrolux Perfect Care 600
Компактна пральна машина Electrolux с системою SensiCare регулює час прання відповідно до об'єму кожного завантаження. Це забезпечує менше споживання електроенергії, води та запобігає надмірному пранню речей. Економні цикли заощаджують ресурси, а вузький дизайн - місце у вашій квартирі.


Індивідуальний догляд за коротший час
Система SensiCare у пральній машині Electrolux корегує тривалість кожного циклу, щоб уникнути надмірного прання речей. Одяг довше зберігає свій вигляд, а споживання води та електроенергії адаптується до кожного завантаження.
Насолоджуйтесь відчуттям м'якого одягу
Функція пральної машини Electrolux "Додаткове пом'якшення" допомагає кондиціонеру досягти кожного волокна. Попереднє замочування та рівномірний розподіл речей перед додаванням пом'якшувача забезпечує неперевершений результат. Ваш одяг довше зберігає свіжий аромат, залишається м'яким і ніжним.


Пральна машина Electrolux додає пару для справжньої чистоти
Програма "Антиалергія з парою" знищує алергени та бактерії з одягу. Додаткова фаза полоскання з доданням пари забезпечує належне видалення залишків мийного засобу, пилу та мікроорганізмів.
Менше енергії, більше часу
Змінюйте тривалість циклу прання у пральній машині Electrolux відповідно до часу, який є у вашому розпорядженні з функцією "Регулювання часу". Зберігайте свій час, електроенергію та отримуйте першокласні результати прання.


Характеристики Пральна машина вузька ELECTROLUX EW6S406BXU
Тип пральної машини
- Автомат
- З фронтальним завантаженням
- 6 кг
- C
- A
- А+++
- 14
- 45.45 л
- 0.69 кВт*год
- Бавовна
Бавовна Еко
Синтетика
Делікатна
Швидка
Полоскання
Віджимання/Зливання
Антиалерген + Пара
Дитячий одяг
Шовк
Вовна
Спорт
Куртки
Денім
- Колекторний
- З дисплеєм
- З парою
- Вибір температури
Вибір швидкості віджимання
Попереднє прання
Плями
Екстраполоскання
Soft Plus
Відкладений старт
Time Manager
Пауза + додати речі
- 56.5
- 1000
- 58
- 85 х 59.5 х 38
- 88 х 63 х 47.5
- Окрема (соло)
- Чорний
- Швеція
Країна-виробник товару
- Україна
- українська
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 6 кг |
| Тип управления | Механическое |
| Класс стирки | A |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс отжима | B |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Максимальная скорость отжима | 1200 об/мин |
| Сушка | Нет |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Программы | Программа стирки рубашек, Программа "Хлопок", Программа "Шерсть", Программа быстрой стирки, Программа ручной стирки, Программа "Синтетика", Программа стирки верхней одежды, Программа стирки детских вещей |
| Особенности | Дисплей, Защита от детей, Отсрочка старта |
| Потребление воды | 45 л |
| Количество программ стирки | 14 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 850 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Фиолетовый |
- Цена: 15 615 ₴



