
- Готово к отправке
- Код: ПМ-035
Стиральная машина ELEYUS WMF5 08 1400 I
20 970 ₴
17 469,80 ₴
Описание стир. машина ELEYUS WMF5 08 1400 I
Піца, паста, келих вина за вечерею – італійці знають, як насолоджуватись кожним днем і відпочивати від буденних справ. Вони виготовили пральну машину ELEYUS, яка бере на себе догляд за одягом, щоб додати більше комфорту у ваше життя.
Inverter Motor: тихий, довговічний і економний двигун
Інверторний двигун розроблений для надійної і продуктивної роботи без зайвого шуму. Безщіткова конструкція двигуна забезпечує високу ефективність роботи, а контролер – розумне споживання електроенергії. Пральна машина працює тихо, навіть поки ви спите, і дозволяє користуватись перевагами нічного тарифу.
Гармонійний дизайн
Панель керування, поворотна ручка і дверцята з чорним обрамленням – ці деталі пральної машини створені в єдиному стилі, щоб навіть буденні справи ви робили зручно й красиво.
Компактний розмір – повний функціонал
Пральна машина глибиною всього 47 см легко поміститься в кухні чи ванній кімнаті. В барабан можна легко закинути до 6 кг сухої білизни, щоб випрати одяг сім’ї з 2-3 людей. А максимальний віджим зі швидкістю 1400 об/хв залишає мінімум вологи і дозволяє скоротити час сушіння.
Характеристики
Основні |
|
| Сфера використання | Побутові |
| Тип | Автомат |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип установки | Окрема (соло) |
Управління |
|
| Тип управління | Механічне |
| Дисплей | Цифровий |
Робочі характеристики |
|
| Максимальна швидкість відтискання | 1400 об/хв |
| Завантаження білизни | 8 кг |
| Рівень шуму при пранні | 57 дБ |
| Рівень шуму при віджиманні | 79 дБ |
| Витрата води за прання | 40 л |
Програми прання |
|
| Кількість програм | 15 |
| Програми | Швидке прання 30°С Улюблена Еко Джинси / Кольорові речі Ковдра Делікатне Спорт Штори Вовна Антиалергічна Полоскання Злив / Віджим Бавовна Синтетика Інтенсивне прання |
Функції та технології |
|
| Відкладений старт | Є |
| Максимальний час відтермінування | 24 години |
| Функції прання |
Додаткове полоскання Режим відкладеного прання Половинне завантаження |
| Додаткові функції | Регулювання температури та швидкості оборотів Пауза полоскання (для захисту від зминання) Вибір рівня забруднень Попереднє прання Замочування |
Двигун |
|
| Тип двигуна | Інверторний |
| Привід двигуна | Ремінний |
Енергоспоживання |
|
| Клас прання | A |
| Клас віджиму | B |
| Клас споживання енергії | A+++ |
| Споживання енергії | 0.7 кВт в годину |
| Споживання енергії | 150 кВт за рік |
Системи захисту і контролю |
|
| Захист і контроль |
Захист від дітей Захист від протікання Контроль за рівнем піни |
Корпус |
|
| Колір | Білий |
| Матеріал барабана | Нержавіюча сталь |
| Освітлення барабана | Немає |
| Особливості барабана | Pearl Drum |
| Кут відкриття люка | 160° |
| Діаметр завантажувального люка | 47 см |
| Глибина | 55 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота, см | 84 см |
| Вага | 71 кг |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 87 x 63 x 50 см |
| Вага в упаковці | 63 кг |
Додаткові дані і комплектація |
|
| Додатково | Максимальна споживана потужність: 2200 Вт Напруга: 220-240 В, 50 Гц Об'єм барабана: 42 л Споживання води за рік: 7700 л/рік |
| Країна виробник | Італія |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Комплектація | Пральна машина Шланг подачі води Зливний шланг Інструкція |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eleyus |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 8 кг |
| Тип управления | Механическое |
| Класс стирки | A |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс отжима | B |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Максимальная скорость отжима | 1400 об/мин |
| Сушка | Нет |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Программы | Программа стирки рубашек, Программа "Хлопок", Программа "Шерсть", Программа быстрой стирки, Программа ручной стирки, Программа "Синтетика", Программа стирки верхней одежды, Программа стирки детских вещей |
| Особенности | Дисплей, Защита от детей, Отсрочка старта |
| Потребление воды | 37 л |
| Количество программ стирки | 15 |
| Уровень шума при стирке | 57 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр загрузочного люка | 47 мм |
| Высота | 840 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Вес | 71 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Фиолетовый |
- Цена: 17 469,80 ₴










