
- Нет в наличии
- Код: ПМ-039
Стиральная машина ELEYUS WMFD 08 1200 I
18 585 ₴
Описание стир. машина ELEYUS WMFD 08 1200 I
Опис
Великій сім’ї – місткий барабан
Чим більша родина, тим швидше збирається повний кошик брудної білизни. Виручає пральна машина з містким барабаном, куди одразу можна закинути до 8 кг одягу. Тож навіть декілька комплектів постільної білизни можна випрати за один раз. Ефективний віджим з максимальною швидкістю 1200 об/хв залишає мінімум вологи і дозволяє скоротити час сушіння.
INVERTER MOTOR: тихий, довговічний і економний двигун
Інверторний двигун з безщітковою конструкцією забезпечує високу ефективність роботи, а контролер – розумне споживання електроенергії. Навіть під час віджиму, його рівень шуму менший за 5 дБ. Тож пральна машина працює тихо і дозволяє користуватись перевагами економії за нічним тарифом.
Boomerang Body: антивібраційний корпус
Чи є пралки, які не танцюють по квартирі? Пральні машини ELEYUS зі спеціальним антивібраційним корпусом роблять свою роботу без зайвих рухів. Посилені бокові стінки поглинають значну кількість вібрації і підвищують стійкість техніки.
Гармонійний дизайн
Панель керування, поворотна ручка і чорні дверцята з хромованим обрамленням – ці деталі пральної машини створені в єдиному стилі, щоб навіть буденні справи ви робили зручно й красиво.
Слідкувати за пранням простіше простого!
Вибирайте бажану програму за допомогою поворотної ручки, а електронні кнопки дозволять змінити температуру, швидкість віджиму чи вибрати додаткові опції для прання. LED-дисплей відображає всі налаштування і показує, скільки часу залишилось до завершення циклу.
15 програм: вибирайте режим для кожної тканини
- Ручне прання – бережне очищення делікатних речей у пральній машині.
- Вовна – дбайливе прання без усадки при 30 °C протягом 44 хвилини.
- Спортивний одяг знову готовий до активного тренування.
- Джинси і темний одяг – ефективний догляд з мінімальними обертами при 30 °C.
- Щоденна – чиста білизна всього за годину при температурі 60 °С.
Швидка програма: 2 кг одягу випрані за 15 хвилин
Поспішаєте, а улюблена сорочка лежить в кошику для прання? Жодних хвилювань! Пральна машина випере до 2 кг одягу при температурі 30 °C швидше, ніж ви приготуєте яєчню на сніданок.
Anti-Allergy: видалення алергенів
Спеціальний метод полоскання ретельно видаляє залишки миючого засобу гарячою водою, щоб дитячий одяг та чутлива до алергії шкіра завжди були в безпеці.
Швидке прання: економія часу, води та електроенергії
Додали в барабан лише половину від максимального об’єму завантаження? Вмикайте опцію Швидкого прання, щоб заощадити воду, енергію та отримати чисту білизну за коротший час.
Характеристики Пральна машина повногабаритна ELEYUS WMFD 08 1200 I
Тип пральної машини
- Автомат
- 8 кг
- B
- A
- А+++
- 15
- Перфорований барабан з нержавіючої сталі
LED-дисплей
Захист від протікання
Контроль піноутворення
- 82 л
- 2.38 кВт*год
- Спортивний одяг
Джинси/Темний одяг
Кольорові речі
Делікатне/Ручне прання
Щоденне прання 60 хв
Швидка 15 хв
Полоскання
Віджим/Злив
Вовна
Бавовна
Бавовна 20°С
Бавовна + попереднє прання
Eкo 40-60
Змішані тканини
Антиалергічна
- Інверторний
- 1200
- Захист від дітей
Швидке прання
Антиалергічне прання
Регулювання температури
Регулювання швидкості обертів
Відкладений старт (1-23 год)
- 62.5
- З дисплеєм
- З розбірним баком
- 64
- 84.5 х 59.7 х 52.7
- Білий
- 88.1 х 64.1 х 55.7
- 50
- 75
- Окрема (соло)
- 51
- 160
- Україна
Країна-виробник товару
- Туреччина
- Протікання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eleyus |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 8 кг |
| Тип управления | Механическое |
| Класс стирки | A |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс отжима | B |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Максимальная скорость отжима | 1200 об/мин |
| Сушка | Нет |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Турция |
| Состояние | Новое |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Программы | Программа стирки рубашек, Программа "Хлопок", Программа "Шерсть", Программа быстрой стирки, Программа ручной стирки, Программа "Синтетика", Программа стирки верхней одежды, Программа стирки детских вещей |
| Особенности | Дисплей, Защита от детей, Отсрочка старта |
| Потребление воды | 82 л |
| Количество программ стирки | 15 |
| Уровень шума при стирке | 50 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр загрузочного люка | 43 мм |
| Высота | 845 мм |
| Ширина | 597 мм |
| Глубина | 527 мм |
| Вес | 62.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Фиолетовый |
- Цена: 18 585 ₴










