
- Нет в наличии
- Код: ПМ-040
Стиральная машина ELEYUS WMFO 05 1000
13 790 ₴
Описание стир. машина ELEYUS WMFO 05 1000
Компактний розмір, повноцінний догляд за одягом
Не вистачає місця для стандартної техніки? Пральна машина ELEYUS менша навіть за звичайний умивальник, але легко впорається з одягом усієї родини. Вона поміститься в невелику кухню або ванну, адже її глибина всього 41.6 см.
Як встигнути все? Довірте догляд за одягом пральній машині
Барабан вміщує до 5 кг сухого одягу за один раз, щоб випрати одяг молодої сім'ї. Ефективне віджимання зі швидкістю 1000 об/хв залишає мінімум вологи і дозволяє скоротити час сушіння.
Сучасне і просте управління
Вибирайте бажаний додаток швидко та інтуїтивно за допомогою поворотної ручки. Зручні електронні кнопки дають змогу налаштувати зміну температури та швидкості віджимання. Керуйте обраним додатком за своїм бажанням!
LED-дисплей
Слідкуйте за пранням з першого погляду. LED-дисплей відображає температуру води, кількість обертів барабана, відкладений старт і показує час до кінця прання.
Відкладений старт: вибирайте, коли одяг має бути чистим
Налаштуйте відкладений старт до 23-ї години і машина почне прати в намічений час, навіть якщо вас немає вдома. Приємний бонус - можливість економити електроенергію за нічним тарифом.
Характеристики
Основні |
|
| Сфера використання | Побутові |
| Тип | Автомат |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип установки | Окрема (соло) |
Управління |
|
| Тип управління | Механічне |
| Дисплей | LED індикація |
Робочі характеристики |
|
| Максимальна швидкість відтискання | 1000 об/хв |
| Завантаження білизни | 5 кг |
| Рівень шуму при пранні | 58 дБ |
| Рівень шуму при віджиманні | 76 дБ |
| Витрата води за прання | 69 л |
Програми прання |
|
| Кількість програм | 15 |
| Програми | Спортивний одяг Джинси/Темний одяг Кольорові речі Делікатне/ручне прання Щоденне прання 60 хв Швидке 15 хв Полоскання Віджимання/Злив Шерсть Бавовна Бавовна 20°С Бавовна + попереднє прання Еко 40-60 Змішані тканини Антиалергічна |
Функції та технології |
|
| Відкладений старт | Є |
| Максимальний час відтермінування | 23 години |
| Функції прання | Режим відкладеного прання |
| Додаткові функції | Регулювання температури Регулювання швидкості обертів Відкладений старт (1-23 години) Захист від дітей |
Двигун |
|
| Тип двигуна | Колекторний |
| Привід двигуна | Ремінний |
Енергоспоживання |
|
| Клас прання | A |
| Клас віджиму | C |
| Клас споживання енергії | A++ |
Системи захисту і контролю |
|
| Захист і контроль |
Захист від дітей Захист від протікання Контроль за рівнем піни |
Корпус |
|
| Колір | Білий |
| Матеріал барабана | Нержавіюча сталь |
| Кут відкриття люка | 160° |
| Глибина | 41.6 см |
| Ширина | 59.7 см |
| Висота, см | 84.5 см |
| Вага | 60.5 кг |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 88.1 х 64.1 х 64 см |
| Вага в упаковці | 62 кг |
Додаткові дані і комплектація |
|
| Комплектація | Пральна машина Інструкція Гарантійний талон |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eleyus |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 5 кг |
| Тип управления | Механическое |
| Класс стирки | A |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Класс отжима | C |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Максимальная скорость отжима | 1000 об/мин |
| Сушка | Нет |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Турция |
| Состояние | Новое |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Программы | Программа стирки рубашек, Программа "Хлопок", Программа "Шерсть", Программа быстрой стирки, Программа ручной стирки, Программа "Синтетика", Программа стирки верхней одежды, Программа стирки детских вещей |
| Особенности | Дисплей, Защита от детей, Отсрочка старта |
| Потребление воды | 69 л |
| Количество программ стирки | 15 |
| Уровень шума при стирке | 58 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 845 мм |
| Ширина | 597 мм |
| Глубина | 416 мм |
| Вес | 60.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Фиолетовый |
- Цена: 13 790 ₴








