
- Нет в наличии
- Код: ПМ-042
Стиральная машина ELEYUS WMFS 08 1400 I
21 955 ₴
Описание стир. машина ELEYUS WMFS 08 1400 I
Компактний розмір, повноцінний догляд за одягом
Не вистачає місця для стандартної техніки? Пральна машина ELEYUS менша навіть за звичайний умивальник, але легко впорається з одягом всієї родини. Вона легко поміститься в невелику кухню чи ванну адже її глибина лише 41.6 см.
Завантаження та швидкість, на які можна покластися
Великий барабан випере до 6 кг одягу за один раз, що зручно для сім’ї з 2-3 людей. Ефективний віджим зі швидкістю 1200 об/хв залишає мінімум вологи і дозволяє скоротити час сушіння.
INVERTER MOTOR: тихий, довговічний і економний двигун
Інверторний двигун з безщітковою конструкцією забезпечує високу ефективність роботи, а контролер – розумне споживання електроенергії. Навіть під час віджиму, рівень шуму менший за 5 дБ. Тож пральна машина працює тихо і дозволяє комфортно користуватись перевагами нічного тарифу.
Сучасний дизайн: деталі мають значення
Великі дверцята з затемненим склом та хромованим обрамленням дозволяють зручно завантажувати одяг. Сенсорна панель без зайвих кнопок та заглиблень робить пральну машину не тільки естетичною, а й легкою в догляді.
Керуйте пранням легким дотиком пальця
Вибирайте температуру, швидкість віджиму і додаткові функції на сенсорній панелі. Великий LED-дисплей відображає всі налаштування і показує, скільки часу залишилось до кінця прання. Слідкувати за процесом простіше простого!
Перемикач Direct Glow: пролийте світло на вибрану програму
Зручний та естетичний поворотний перемикач чітко вказує на програму LED-підсвіткою. Вибирайте потрібний режим за лічені секунди!
15 програм: вибирайте режим для кожної тканини
- Ручне прання – бережне очищення делікатних речей у пральній машині.
- Вовна – дбайливе прання без усадки при 30 °C протягом 44 хвилин.
- Спортивний одяг знову готовий до активного тренування.
- Джинси і темний одяг – ефективний догляд з мінімальними обертами при 30 °C.
- Щоденна – чиста білизна всього за годину при температурі 60 °С.
Ковдра
Думаєте, як попрати ковдри і куртки з синтетичним наповнювачем? Поскладайте в пральну машину, вона подбає про їх ретельне очищення.
Швидка програма: 2 кг одягу випрані за 15 хвилин
Поспішаєте, а улюблена сорочка лежить в кошику для прання? Жодних хвилювань! Пральна машина випере до 2 кг одягу при температурі 30 °C швидше, ніж ви приготуєте яєчню на сніданок.
Дозавантаження: додавайте речі під час прання
Ввімкнули пральну машину, а в кошику залишилася шкарпетка? Просто натисніть кнопку Старт/Пауза і додайте речі, про які забули*. Машинка повернеться до запланованого циклу прання, вам не потрібно заново вводити параметри.
Система видалення плям: ефективно усувайте забруднення
Позбутися від жиру, кави, поту чи змішаних плям можна без сотень порад. Ви обираєте тільки тип і рівень забруднення, а машина підбере оптимальні налаштування для ефективного прання.
Easy Ironing: менше складок на одязі після прання
Одяг бережно обертається в пральній машині тоді, як обираєте функцію Легке прасування. Все, щоб запобігти зминанню і речі мали менше складок, коли виймаєте їх з барабана.
Anti-Allergy: видалення алергенів
Спеціальний метод полоскання ретельно видаляє залишки миючого засобу гарячою водою, щоб дитячий одяг та чутлива до алергії шкіра завжди були в безпеці.
Характеристики
Тип пральної машини- Автомат
- 8 кг
- З фронтальним завантаженням
- B
- A
- А+++
- 15
- Індикатор ефективності використання електроенергії / води
Система видалення плям
Захист від піноутворення
- 71 л
- 2.33 кВт*год
- Ковдра
Спортивний одяг
Джинси/Темний одяг
Делікатне/Ручне прання
Щоденна 60 хв
Швидка 15 хв
Кольорові речі
Віджим/Злив
Полоскання
Вовна
Бавовна
Бавовна 20°С
Попереднє прання бавовни
Eкo 40-60
Захист від алергії
- Інверторний
- 1400
- Легке прасування
Відкладений старт (1-23 год)
Попереднє прання
Додаткове ополіскування
Протиалергічна опція
Швидке прання
Еко +
Старт/Пауза з можливістю дозавантаження
Регулювання температури і швидкості обертів
Захист від дітей
- 70
- З дисплеєм
- З можливістю дозавантаження білизни
- З розбірним баком
- 71.5
- 84.5 х 59.7 х 55.7
- Білий
- 88.1 х 64.1 х 61
- 50
- 75
- Окрема (соло)
- Пластик
- 55
- 145
- Матеріал барабана: нержавіюча сталь
- Україна
Країна-виробник товару
- Туреччина
- англійська
українська
- Піноутворення
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eleyus |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 8 кг |
| Тип управления | Механическое |
| Класс стирки | A |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс отжима | B |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Максимальная скорость отжима | 1400 об/мин |
| Сушка | Нет |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Турция |
| Состояние | Новое |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Программы | Программа стирки рубашек, Программа "Хлопок", Программа "Шерсть", Предварительная стирка, Программа быстрой стирки, Программа ручной стирки, Программа "Синтетика", Программа стирки верхней одежды, Программа стирки детских вещей |
| Особенности | Дисплей, Защита от детей, Отсрочка старта |
| Потребление воды | 71 л |
| Количество программ стирки | 15 |
| Уровень шума при стирке | 50 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 845 мм |
| Ширина | 597 мм |
| Глубина | 557 мм |
| Вес | 70 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Фиолетовый |
- Цена: 21 955 ₴










