
- Нет в наличии
- Код: ПМ-043
Стиральная машина GORENJE W2NPI62SB/UA
15 800 ₴
+380 (63) 690-68-99
Viber, Telegram, WhatsAppвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Описание стир. машина GORENJE W2NPI62SB/UA
Видаляє до 99.9% бактерій з одягу
Програма «Екстрагігієна» використовує пару та високу температуру для видалення до 99.9% бактерій та грибків, практично дезінфікуючи одяг. Одяг буде ідеально випраний, і пральна машина довше залишатиметься чистою, без мікробів і запаху.
Скорочуйте час прання
Завжди поспішайте і часу постійно не вистачає? Саме для таких ситуацій у пральних машинах Gorenje передбачена функція FastWashing. Вона дозволяє скорочувати час виконання будь-яких програм, у тому числі попереднього прання та додавання води.
Характеристики
Основні |
|
| Сфера використання | Побутові |
| Тип | Автомат |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип установки | Окрема (соло) |
Управління |
|
| Тип управління | Механічне |
| Дисплей | Цифровий |
Робочі характеристики |
|
| Максимальна швидкість відтискання | 1200 об/хв |
| Завантаження білизни | 6 кг |
| Рівень шуму при віджиманні | 70 дБ |
Програми прання |
|
| Кількість програм | 16 |
| Програми | Бавовна Прання вовни/Ручне прання Мікс/Синтетика ExtraHygiene Еко 40–60 °C Швидка 20' Інтенсивна 59' Джинси Самоочищення SterilTub Віджимання/Слив Полоскання/Пом'якшення |
Функції та технології |
|
| Функції прання | Дозавантаження білизни |
| Додаткові функції | Pump stop Shortening program one level Пауза Personal settings saving |
Двигун |
|
| Тип двигуна | Інверторний |
| Привід двигуна | Ремінний |
Енергоспоживання |
|
| Клас віджиму | B |
| Клас споживання енергії | A+++ |
| Споживання енергії | 0.81 кВт в годину |
| Споживання енергії | 160 кВт за рік |
Системи захисту і контролю |
|
| Захист і контроль |
Захист від дітей Захист від протікання |
Корпус |
|
| Колір | Білий |
| Освітлення барабана | Немає |
| Особливості барабана | WaveActive |
| Глибина | 46.5 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота, см | 85 см |
| Вага | 59.7 кг |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 640 x 890 x 548 мм |
| Вага в упаковці | 61 кг |
Додаткові дані і комплектація |
|
| Лінійка | Primary |
| Додатково | Потужність підключення: 1900 Вт Напруга: 220-240 B Ребра жорсткості StableTech Об'єм барабана: 42 л Мотор Inverter PowerDrive Тривалість програми (Ділікатна 30°С/40°С): 67 хв Тривалість програми при 40°С: 195 хв Тривалість програми при 60°С: 214 хв Тривалість програми при 90°С/95°С: 218 хв Витрата води (Ділікатна 30 ° С/40 ° С): 45 л Витрата води (Бавовна 40 ° С): 49 л Витрата води (Бавовна 90 ° С/95 ° С): 55 л Витрата води (Шерсть 30 ° С): 45 л Витрата води за рік: 9586 л Temperature sensor Load sensor Foam sensor Сенсор рівня води |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Комплектація | Пральна машина Інструкція Гарантійний талон Коробка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 6 кг |
| Тип управления | Механическое |
| Класс стирки | A |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс отжима | B |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Максимальная скорость отжима | 1200 об/мин |
| Сушка | Нет |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Турция |
| Состояние | Новое |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Программы | Программа стирки рубашек, Программа "Хлопок", Программа "Шерсть", Предварительная стирка, Программа быстрой стирки, Программа ручной стирки, Программа "Синтетика", Программа стирки верхней одежды, Программа стирки детских вещей |
| Особенности | Дисплей, Защита от детей, Отсрочка старта |
| Количество программ стирки | 16 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 465 мм |
| Вес | 59.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Фиолетовый |
- Цена: 15 800 ₴








