
- Нет в наличии
- Код: ПМ-044
Стиральная машина GORENJE WNHPI 60 SCSIR/UA
21 505 ₴
Описание GORENJE WNHPI 60 SCSIR/UA
SteamTech
Додаткова обробка парою наприкінці роботи вибраної програми зробить ваші речі набагато гладкішими. Барабан наповнюється парою, яка проникає в кожне волокно тканини, пом’якшуючи її. Після цього прасування взагалі може не знадобитися.
DelayEnd
Завчасно запрограмуйте запуск пральної машини, щоб вона працювала саме тоді, коли вам зручно: наприклад, коли тарифи на електроенергію найнижчі. Речі пратимуться відповідно до попередньо заданого рівня та будуть готові до сушіння.


Inverter PowerDrive motor
Тихий, але потужний двигун забезпечує довгий термін служби пральної машини і економить енергію при кожному пранні.
QuickWash 15'
Слабко забруднену білизну можна просто освіжити за 15 хвилин при температурі 30° С. Ваш улюблений одяг буде завжди напоготові.


DrumClean
Використання прального порошку за умови нижчих температур прання може створити ідеальні умови для розвитку бактерій, які, у свою чергу, можуть спричинити неприємний запах вашої білизни. Програма SterilTub знищує всі бактерії всередині пральної машини та гарантує завжди свіжий запах речей.
SnowFlake drum
Завдяки нашому унікальному дизайну барабана Snowflake ваша білизна буде випрана та висушена дбайливо та ефективно.

Характеристики
Тип пральної машини
- Автомат
- 6 кг
- З фронтальним завантаженням
- B
- A
- А
- 15
- SteamTech: обробка парою для розгладження складок
Сенсор споживання води SensiSaveTM
Контроль стабільності SCS
- 37 л
- 0.65 кВт*год
- Бавовна
Спорт
Синтетика
Вовна
Мікс
Дитячий одяг
Еко 40–60 °C
Швидка 15'
Суперчорне
Eco 20 °C
Пухові речі
Антиалергія
Віджимання
Самоочищення SterilTub
Полоскання/Отжим
- Інверторний
- 1000
- Вибір температури прання
Вибір швидкості віджиму
Функція ''Очищення барабана''
Таймер відстрочки старту
Блокування від дітей
- 64
- LED-індикація
- З баком для води
- З дисплеєм
- З парою
- 65.4
- 85 x 59.5 x 73.5 (с баком)
- Білий
- 88 х 65 х 73.5
- 58
- 76
- Окрема (соло)
- Металл
- 43
- 90
- Напруга 220-240 B
Потужність підключення 1700 Вт
- Словенія
- 24 місяці офіційної гарантії від виробника
- Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 6 кг |
| Тип управления | Механическое |
| Класс стирки | A |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс отжима | B |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Максимальная скорость отжима | 1000 об/мин |
| Сушка | Нет |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Программы | Программа стирки рубашек, Программа "Хлопок", Программа "Шерсть", Предварительная стирка, Программа быстрой стирки, Программа ручной стирки, Программа "Синтетика", Программа стирки верхней одежды, Программа стирки детских вещей |
| Особенности | Дисплей, Защита от детей, Отсрочка старта |
| Потребление воды | 37 л |
| Количество программ стирки | 15 |
| Уровень шума при стирке | 58 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 880 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Глубина | 735 мм |
| Вес | 59.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Фиолетовый |
- Цена: 21 505 ₴




