
- Нет в наличии
- Код: ПМ-045
Стиральная машина GORENJE WNHPI 62 SCSIR/UA
22 930 ₴
Описание стир. машина GORENJE WNHPI 62 SCSIR/UA
ДВИГУН INVERTER POWERDRIVE
Надзвичайна потужність, висока ефективність
Безщітковий потужний мотор, виключає механічне тертя чи зношування. Тож, має найкращі результати енергозбереження та робить процес прання значно тихішим. Більш того, термін експлуатації приладу значно збільшується.
Щоб білизна пахла чистотою
Прання при низьких температурах із неагресивними безпечними мийними засобами дозволяє бактеріям потрапляти всередину барабана і розмножуватися. Ці бактерії можуть стати причиною неприємного запаху від щойно випраної чистої білизни. Програма SterilTub потурбується, щоб пральна машина зсередини була бездоганно чистою для найкращого догляду за вашою білизною.
Безпека для дітей
Безпека ваших дітей. Дверцята пральної машини не можна відкрити під час циклу прання. Для додаткової безпеки машину також можна заблокувати, просто натиснувши комбінацію кнопок на панелі управління.
Менше складок, менше прасування
Додаткова обробка парою наприкінці роботи вибраної програми зробить ваші речі набагато гладкішими. Барабан наповнюється парою, яка проникає в кожне волокно тканини, пом’якшуючи її. Після цього прасування взагалі може не знадобитися.
Потужний, але тихий двигун
Цей тихий і водночас дуже ефективний двигун створений забезпечувати тривалу роботу пральної машини, заощаджуючи електроенергію під час кожного циклу.
Швидкість і свіжість
Менш забруднені речі можна легко освіжити за 15 хвилин при температурі 30 °C. Таким чином, ви завжди матимете комплект свіжого одягу.
Прання в потрібний час
Завчасно запрограмуйте запуск пральної машини, щоб вона працювала саме тоді, коли вам зручно: наприклад, коли тарифи на електроенергію найнижчі. Речі пратимуться відповідно до попередньо заданого рівня та будуть готові до сушіння.
Завжди приємний запах білизни
Використання прального порошку за умови нижчих температур прання може створити ідеальні умови для розвитку бактерій, які, у свою чергу, можуть спричинити неприємний запах вашої білизни. Програма SterilTub знищує всі бактерії всередині пральної машини та гарантує завжди свіжий запах речей.
Характеристики
Тип пральної машини- Автомат
- 6 кг
- З фронтальним завантаженням
- B
- А
- 15
-
Сенсор рівня води
- 35 л
- 0.64 кВт*год
- Бавовна
Спорт
Синтетика
Вовна
Програма "Змішана білизна"
Дитячий одяг
Еко 40–60
Швидке прання 15'
Чорне
Eco 20 °C
Пухові речі
Анти-алергія
Віджим
Програма самоочищення SterilTub
Полоскання/віджимання
- Інверторний
- 1200
- Блокування від дітей
Попереднє прання
Відстрочка старту
Без віджиму
- 64
- З дисплеєм
- З парою
- 65.4
- 85 x 59.7 x 73.5
- Білий
- 89 х 66 х 76.3
- 66
- 74
- Окрема (соло)
- Металл
- 43
- Словенія
- Словенія
- українська
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 6 кг |
| Тип управления | Механическое |
| Класс стирки | A |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс отжима | B |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Максимальная скорость отжима | 1200 об/мин |
| Сушка | Нет |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Словения |
| Состояние | Новое |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Программы | Программа стирки рубашек, Программа "Хлопок", Программа "Шерсть", Предварительная стирка, Программа быстрой стирки, Программа ручной стирки, Программа "Синтетика", Программа стирки верхней одежды, Программа стирки детских вещей |
| Особенности | Дисплей, Защита от детей, Отсрочка старта |
| Потребление воды | 35 л |
| Количество программ стирки | 15 |
| Уровень шума при стирке | 66 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 880 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Глубина | 735 мм |
| Вес | 64 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Фиолетовый |
- Цена: 22 930 ₴

