
- Нет в наличии
- Код: ПМ-047
Стиральная машина GORENJE WNHPI 72SCS/UA
14 075 ₴
Описание стир. машина GORENJE WNHPI 72SCS/UA
Опис
МОТОР INVERTERPOWERDRIVE
Винятково надійний та ефективний інверторний мотор
Потужний інверторний мотор працює без щіток, тому відсутні механічні дії, тертя та зношування. Це покращує результати прання, підвищує енергоефективність, забезпечує тиху роботу та продовжує термін служби мотора та самої машини. Цей дуже потужний двигун встановлюється на наших кращих моделях.
Безпека ваших дітей
Дверцята пральної машини не можна відкрити під час циклу. Для додаткової безпеки панель керування можна заблокувати, натиснувши комбінацію кнопок, і це унеможливить випадкову зміну налаштувань.
Менше складок, менше прасування
Додаткова обробка парою наприкінці програми ефективно розгладжує тканину. Пара проникає в тканину наскрізь, пом'якшує і розгладжує волокна, позбавляючи необхідності гладити одяг.
Потужний та тихий
Тихий, але потужний двигун забезпечує довгий термін служби пральної машини і економить енергію при кожному пранні.
Прайте, коли зручно
Функція відстрочення закінчення прання дозволяє запрограмувати завершення програми на зручний для вас час. Це також дозволяє скористатися нижчими тарифами на електроенергію. Одяг буде випраний відповідно до обраної програми і готовий до сушіння.
Характеристики
Тип пральної машини- Автомат
- 7 кг
- З фронтальним завантаженням
- B
- A
- А+++
- 15
- SteamTech: обробка парою
Програма самоочистки SterilTub
Контроль стабільності (SCS)
- 42 л
- 0.586 кВт*год
- Бавовна
Синтетика
Шерсть
Спорт
Мікс
Анти-алергія
Дитячий одяг
Чорне
Швидке прання 15'
Пухові речі
Еко 20-40–60 °C
- Інверторний
- 1200
- Додавання білизни
Прання у холодній воді
Блокування від дітей
Відкладений старт
Власні налаштування
Регулювання швидкості віджиму
Регулювання температури
Попереднє прання
Зважування білизни
Оптимізація споживання води/електроенергії
- 57
- З дисплеєм
- З можливістю дозавантаження білизни
- З парою
- З розбірним баком
- 58.4
- 85 х 59.7 х 43.5
- Білий
- 88 х 65 х 49.5
- 56
- 74
- Окрема (соло)
- Карботек
- 43
- 89
- SterilTub
- Словенія
Країна-виробник товару
- Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 7 кг |
| Тип управления | Механическое |
| Класс стирки | A |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс отжима | B |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Максимальная скорость отжима | 1200 об/мин |
| Сушка | Нет |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Словения |
| Состояние | Новое |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Программы | Программа стирки рубашек, Программа "Хлопок", Программа "Шерсть", Предварительная стирка, Программа быстрой стирки, Программа ручной стирки, Программа "Синтетика", Программа стирки верхней одежды, Программа стирки детских вещей |
| Особенности | Дисплей, Защита от детей, Отсрочка старта |
| Потребление воды | 42 л |
| Количество программ стирки | 15 |
| Уровень шума при стирке | 56 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 850 мм |
| Ширина | 597 мм |
| Глубина | 435 мм |
| Вес | 57 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Фиолетовый |
- Цена: 14 075 ₴






