
- Нет в наличии
- Код: ПМ-052
Стиральная машина HAIER HW70-B12636N
16 755 ₴
Описание стир.машина HAIER HW70-B12636N
Пральна машина Haier Серії 36 - це високоефективний прилад, який не тільки забезпечує професійні результати будинку, а й заощаджує енергію та час при виконанні цієї роботи. Ця вражаюча пральна машина забезпечує відмінні результати без надмірного шуму завдяки надтихому двигуну прямого приводу Direct Motion.
- Двигун Direct Motion: тихий, ефективний та довговічний.
Двигун кріпиться безпосередньо до барабана пральних та прально-сушильних машин, щоб підвищити їх довговічність та продуктивність.
- Економія води та електроенергії у пральних машинах Haier досягається завдяки автоматичним вагам, які відповідають за точний вибір оптимальної кількості води.
Гігієнічне прання з антибактеріальною системою ABT®
- 5 програм з парою. Використання пари під час прання забезпечує інтенсивне очищення та ефективне усунення алергенів та запахів.
- Дозавантаження білизни. Зупинити прання тепер безпечно та дуже просто. Натисніть кнопку паузи, відкрийте барабан та додайте забутий предмет.
Характеристики Пральна машина вузька HAIER HW70-B12636N
Максимальне завантаження білизни
- 7 кг
- З фронтальним завантаженням
- B
- A
- А+++
- 12
- 41 л л
- Інверторний
- 1200
- 85 х 60 х 46
- Білий
- 87 х 64 х 55
- Окрема (соло)
- Китай
Країна-виробник товару
- Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Haier |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 7 кг |
| Тип управления | Сенсорное |
| Класс стирки | B |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс отжима | C |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Максимальная скорость отжима | 1200 об/мин |
| Сушка | Нет |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Словения |
| Состояние | Новое |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Программы | Программа стирки рубашек, Программа "Хлопок", Программа "Шерсть", Предварительная стирка, Программа быстрой стирки, Программа ручной стирки, Программа "Синтетика", Программа стирки верхней одежды, Программа стирки детских вещей |
| Особенности | Дисплей, Защита от детей, Отсрочка старта |
| Потребление воды | 41 л |
| Количество программ стирки | 12 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Фиолетовый |
- Цена: 16 755 ₴






