
- Нет в наличии
- Код: ПМ-064
Стиральная машина LG F2V3HS0WW
26 160 ₴
Описание стир. машина LG F2V3HS0WW
Огляд Пральна машина LG F2V3HS0WW
AI DD
Інтелектуальна система визначення типу тканини
У пам'яті пральних машин LG AI DD™ попередньо завантажено базу даних із 20 000 поєднань тканини. Аналіз даних дозволяє підібрати окремий алгоритм прання кожного типу білизни. В результаті Ви отримуєте високу якість прання і до 18% менше пошкоджень тканини.
*Протестовано Intertek у березні 2019 року. Була використана програма прання «Бавовна» із завантаженням 2 кг спідньої білизни, як порівняти з результатами, отриманими на звичайній програмі прання «Бавовна» на звичайній пральній машині LG (моделі F4V9RWP2W та FC1450S2W). Результати можуть відрізнятися залежно від типу білизни та інших умов. AI DD працює на 3 програмах прання. (Бавовна, Змішані тканини, Повсякденне прання).
Що таке AI DD?
Інтелектуальна система визначення типу тканини AI DD може розпізнавати як вага, а й характеристики тканини, наприклад щільність і м'якість, з точністю підбираючи оптимальний алгоритм прання.
Steam
Турбота про здоров'я
Технологія LG Steam видаляє до 99.9% побутових алергенів*, дбаючи про здоров'я вашої родини.
*Програма прання «Гіпоалергенне прання» сертифікована Британською асоціацією з боротьби з алергією (BAF), підтверджено видалення до 99,9% алергенів та кліщів домашнього пилу.
Видалення до 99.9% алергенів
Обробка парою знищує до 99,9% побутових алергенів.
Збільшене завантаження
Більше завантаження, той самий розмір
Покращена система амортизаторів знижує рівень вібрацій під час прання. Це дозволило збільшити об'єм, барабан майже не збільшуючи розміри корпусу пральної машини.
Дизайн та надійність
Стильний дизайн та підвищена гігієнічність
Елегантна глянсова обрамка дверцят, створена у сріблястому кольорі, приваблює своєю лаконічністю. Ребра барабана виготовлені з нержавіючої сталі, що має антибактеріальні властивості.
Характеристики
Тип пральної машини- Автомат
- З фронтальним завантаженням
- 7 кг
- B
- A
- А+++
- 14
- Тип двигуна: Inverter Direct Drive™
Технологія визначення властивостей тканини AI DD™
Обробка парою Steam™
Внутрішня поверхня барабана: бульбашкова
Кількість ребер барабана: 3
Матеріал ребер барабана: нержавіюча сталь
Тип ребер барабана: прямі
Розташування ребер барабана: одне за одним
Діаметр завантажувального люка: 30 см
Сторона відкриття дверцят: праворуч
Матеріал ТЕНу: Спеціальний сплав нікелюмід
Технологія контролю напруги (174-400 В)
Система контролю піноутворення
Стандартна система зменшення рівня вібрації
Автоматичний перезапуск із збереженням попередніх налаштувань
- 45 л
- 0.66 кВт*год
- Бавовна
Eco 40-60˚
Змішані тканини
Повсякденне прання
Полоскання + Віджимання
Делікатне прання
Безшумне прання
Ручне прання / Вовна
Пухова ковдра
Спортивний одяг
Очищення барабана
Швидка 14
Гіпоалергенне прання
Одяг малюка + Пар
- Інверторний з прямим приводом
- 1200
- Мобільна діагностика Smart Diagnosis™ за звуковим сигналом
Блокування панелі керування від дітей
- 60
- З дисплеєм
- З парою
- З розбірним баком
- 64
- 85 x 60 x 48
- Білий
- 89 x 63 x 57
- 56
- 71
- Окрема (соло)
- ABS-пластик
- 44
- 150
- Республіка Корея (Південна Корея)
- LG 0-800-303-000 Пн - Нд, 08:00-20:00
- 12 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років на інверторний двигун
- Польща
- українська
- Бульбашковий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 7 кг |
| Тип управления | Механическое |
| Класс стирки | A |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс отжима | B |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Максимальная скорость отжима | 1200 об/мин |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Программы | Программа стирки рубашек, Программа "Хлопок", Программа "Шерсть", Предварительная стирка, Предварительное замачивание, Программа быстрой стирки, Программа ручной стирки, Программа "Синтетика", Программа стирки верхней одежды, Программа стирки детских вещей |
| Особенности | Дисплей, Защита от детей, Отсрочка старта |
| Потребление воды | 45 л |
| Количество программ стирки | 14 |
| Уровень шума при стирке | 56 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 480 мм |
| Вес | 60 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Фиолетовый |
- Цена: 26 160 ₴








