
- Нет в наличии
- Код: 255514
Ящик-шкаф садовый для хранения Keter Cortina Bella 255514
13 900 ₴
Описание
Ящик-шкаф садовий для зберігання Keter Cortina Bella 255514
Коли простір в дефіциті, Cortina Bella — ідеальне рішення для зберігання.
Шкафчик Cortina Bella відрізняється простим і елегантним дизайном і особливою текстурою поверхні Evotech, що згадує натуральне дерево. Шкафчик – ідеальне рішення для місця, де необхідна організація садових або предметів домашнього ужитку. Завдяки оптимальним розмірам і горизонтальній конструкції їх середовища можна розмістити в найбільш сприятливих точках зору навколишнього середовища. Прочна конструкція захищає зберігаються предмети від вологи, а високоякісний пластик забезпечує довговічність виробу на довгі роки.
Преимущества:
- виконано під дерево;
- идеален под уличное хранение рассчитан на любые погодные условия ;
- не вимагає покраски легко збирається;
- хорошая вентиляция: содержимое завжди залишається сухим;
- можливість запирання на замок;
- скошений поріг у дна для зручності заїзду колеса.
Характеристики
| Страна производитель | Венгрия |
|---|---|
| Вес | 27.75 кг |
| Артикул | 255514 |
| Размеры | 140 x 73,6 x 120 см |
| Размер упаковки | 120х70х20 см |
| Цвет | графит |
| Ширина | 140 см |
| Высота | 120 см |
| Глубина | 73,6 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Keter |
| Страна производитель | Израиль |
| Цвет | Коричневый |
- Цена: 13 900 ₴



