
- Нет в наличии
- Код: 50044
Смартфон Xiaomi POCO F6 Pro 12/256GB White, NFC, 50+8+2/16Мп, Snapdragon 8 Gen 2, 6.67", AMOLED, 5000 mAh
21 870 ₴
Новий рівень гіперпотужності
Смартфон POCO F6 Pro є універсальним флагманом у ніші високопродуктивних гаджетів. Вражаючий дисплей із частотою оновлення 120 Гц забезпечує новий користувацький досвід із плавною графікою в іграх і кінофільмах. Гаджет працює на базі топового процесора Snapdragon 8 Gen 2, який ідеально підходить для ігор. Смартфон обладнаний потрійним блоком камер з основним сенсором 50 Мп і оптичною стабілізацією OIS. Завдяки матриці Light Fusion 800 користувач отримує чіткіші та деталізовані фотознімки.

Стильний дизайн, надійна конструкція
Девайс обладнаний зміцненою алюмінієвою рамкою з матовою текстурою. Корпус, закруглений з усіх боків, забезпечує комфортний хват. Абсолютно гладенька скляна задня панель із чотирма вигнутими поверхнями виглядає по-справжньому ефектно. Легкий і тонкий, девайс не стомлює руки й ідеально підходить для сучасних користувачів.
Флагманська продуктивність
Для безперебійного виконання десятків процесів смартфон POCO F6 Pro обладнаний інноваційним енергоефективним чипсетом Snapdragon 8 Gen 2, розробленим за 4-нм техпроцесом із використанням можливостей штучного інтелекту. Збільшений обсяг оперативної пам'яті прискореного типу LPDDR5X дає можливість перемикатися між завданнями й додатками без зависань і лагів. Абсолютно нові технології охолодження LiquidCool Technology 4.0 і IceLoop вдвічі ефективніші за попередників і забезпечують стабільне функціонування системи навіть під високими навантаженнями. Пристрій працює на базі Xiaomi HyperOS з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і плавним скролінгом між розділами меню.
Від погляду на екран захоплює дух
Гаджет обладнаний флагманським 6,67-дюймовим AMOLED-дисплеєм із роздільною здатністю WQHD+. Приголомшлива чіткість зображення в поєднанні з ультратонкими рамками пропонує користувачеві повністю зануритися в події на екрані. Смартфон POCO F6 Pro має пікову яскравість 4 000 ніт, яка в тандемі з затемненням із ШІМ-керуванням 3840 Гц і захистом очей TÜV Rheinland забезпечує високу читабельність дисплея за будь-якого освітлення зі збереженням низького рівня енергоспоживання.
Глобальна оптимізація процесів
Програмне забезпечення гаджета розраховане на отримання максимального задоволення від гри на будь-яких налаштуваннях. Оновлена оптимізація WildBoost 3.0 забезпечує миттєве завантаження даних і більш плавний ігровий процес з блискавично швидкою реакцією на дії користувача.


Неймовірна швидкість заряджання
Ємнісний акумулятор на 5 000 мА·год дає змогу завжди бути на зв'язку, перебуваючи в русі, і виконувати будь-які поставлені завдання завдяки тривалій автономній роботі смартфона POCO F6 Pro. За допомогою інтелектуальної технології швидкої зарядки HyperCharge потужністю 120 Вт батарея заряджається на 100% всього за 19 хвилин. Для підключення зарядного пристрою використовується універсальний порт USB Type-C. Гаджет забезпечує всебічний флагманський досвід, відповідаючи запитам кожного геймера й технічного гуру.
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість sim-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип слота | SIM + SIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6.67" |
| Роздільна здатність дисплея | 3200x1440 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість кольорів | 68 мільярдів |
| Щільність пікселів | 526 ppi |
| Тип екрану | AMOLED |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 3.2 ГГц |
| Графічний процесор | Adreno 740 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
Камера |
|
| Камера | 50 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Діафрагма | f/1.6 + f/2.2 + f/2.4 |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 14 |
Бездротові технології |
|
| Wi-fi | IEEE 802.11 be |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | GPS |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Є |
| Безпровідна зарядка | Немає |
| Інфрачервоний порт | Є |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
Корпус |
|
| Технології |
Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Сканер обличчя Сканер відбитку пальців під екраном |
| Додатково | Матеріал корпусу – задня панель скло; металева рамка |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Швидка зарядка | Є |
| Особливості швидкої зарядки | 120 Вт |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 160.86 x 74.95 x 8.21 мм |
| Вага, г | 209 г |
| Комплектація | Смартфон USB-кабель Type-C ЗП 120 Вт Чохол Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво Гарантія |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Режим работы нескольких SIM-карт | Одновременный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Экран | |
| Тип экрана | AMOLED |
| Диагональ экрана | 6.67 дюйм |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 526 |
| Количество цветов экрана | 68 млн. цветов |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Технология Multitouch | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Дополнительный экран | Отсутствует |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Звонки | |
| Сигналы вызова | Виброзвонок |
| Громкая связь | Да |
| Световая индикация событий | Да |
| Автодозвон | Да |
| Режим полета | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Память и процессор | |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 3000 МГц |
| Видеопроцессор | Adreno 750 |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Связь и коммуникации | |
| Работа с сообщениями | E-mail, SMS, MMS, EMS |
| Интерфейсы | Bluetooth, Wi-Fi |
| Спутниковая навигация | Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Модем | Да |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| VoIP-клиент | Нет |
| Push-To-Talk | Нет |
| Поддержка DLNA | Нет |
| Использование в качестве USB-накопителя | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Вспышка | Светодиодная |
| Функции камеры | Автофокус |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 16 Мп |
| Стереодинамики | Да |
| Диктофон | Да |
| Органайзер | Калькулятор, Часы, Планировщик задач, Поддержка MS Office, Будильник, Календарь |
| Игры | Да |
| Java-приложения | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Объем телефонной книги | 10000 номер. |
| Обмен между SIM-картой и внутренней памятью | Да |
| Поиск по телефонной книге | Да |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, Быстрая зарядка, Сканер лица, Фонарик, Датчик освещенности, Датчик приближения, Гироскоп, Акселлерометр |
- Цена: 21 870 ₴










