
- Нет в наличии
- Код: 30037
Смартфон ZTE Blade A55 4/128GB Blue, 13+0.08\8Мп, Unisoc SC9863A, IPS 6.75", 5000mAh
5 050 ₴
Обзор ZTE Blade A55 4/128GB Blue
Максимум функціоналу, максимум стилю
HD+ дисплей ZTE Blade A55 додасть нових відтінків вашому візуальному сприйняттю. Отримайте безмежний запас енергії від батареї 5000 мАг. Конфігурація з оперативною пам'яттю 4 + 4 ГБ та сховищем 128 ГБ дає оптимальний ресурс для щоденного використання. Подвійна AI-камера 13 Мп зафіксує ваші найкращі моменти з приголомшливою деталізацією. Потрійний слот для SIM-карт та MicroSD разом із бічним датчиком відбитка пальця та розпізнаванням обличчя на базі ОС Android T відкривають нові експлуатаційні можливості.

Занурення у візуал нового рівня
Насолоджуйтесь якістю картинки на 6.75-дюймовому HD+ дисплеї, здатному майстерно відтворювати реалістичні відтінки та зображення підвищеної чіткості. Відчуйте, як кадр змінюється кадром, без затримок і з плавною динамікою – незалежно від того, чи гортаєте ви галерею чи граєте в улюблену гру.

Без обмежень у використанні
Будьте зі своїм пристроєм весь день завдяки потужній батареї об'ємом 5000 мАг. Технологія оптимізації енергоспоживання, що найкраще використовує доступний ресурс, суттєво продовжує цикл використання до нової зарядки. І ваш смартфон готовий до тривалої роботи.

Зафіксуйте мить у деталях
Нові можливості мобільної фотографії доступні з камерою 13 МП, що оснащена подвійним об'єктивом для вражаючої чіткості знімків. Підтримувана AI-камера допрацює знімки, довівши їх до професійної якості. А захоплення кожного моменту з визначною деталізацією забезпечує функціонал Auto-HDR.

Швидкодія зі збільшеною оперативною пам'яттю
Відчуйте безшовну роботу операційної системи зі збільшеною оперативною пам'яттю. Перехід з 4 до 8 ГБ став можливим завдяки технології динамічного розширення оперативної пам'яті, що нарощує ресурс за рахунок вільних частин сховища. Оптимізуйте продуктивність і насолоджуйтесь багатозадачністю, яка не визнає компромісів.

Розумне розблокування
Зручне розблокування мобільного телефону ZTE Blade A55 із бічним сканером відбитка пальця дозволить швидко увійти до системи. Водночас ви убезпечені від несанкціонованого втручання ззовні. Просто торкніться кнопки, і смартфон буде миттєво готовий до використання – він реагує тільки на ваші відбитки.

Продуктивність восьми ядер
Насолоджуйтеся високою продуктивністю та багатозадачністю завдяки 8-ядерному процесору з тактовою частотою 1.6 ГГц. Ваш смартфон виконує завдання з легкістю, забезпечуючи швидкодію у кожному застосунку. Особливо це помітно в софті та іграх, що потребують чималої обчислювальної потужності.

Все під контролем
Тепер немає необхідності вибирати між додатковим сховищем та другою SIM-карткою. Потрійний слот, що містить 2 Nano-SIM і карту MicroSD, надає всі можливості для свободи вибору операторів і розширення пам'яті пристрою. Отримати все й одразу реально, і для цього не потрібно чимось жертвувати – смартфон ZTE Blade A55 здатен поєднати кращі функції.

Характеристики
КОРПУС
Матеріал корпусу — Пластик
ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА
Операційна система — Android 14
ЗВ'ЯЗОК
Кількість SIM-карт — 2 SIM
Формат SIM-карти — Nano-SIM
Тип слота — SIM + SIM + MicroSD
Стандарти зв'язку — GSM, 3G, 4G (LTE)
ЕКРАН
Діагональ екрану — 6.75"
Роздільна здатність екрана — 1600x720 пікс.
Частота оновлення екрану — 90 Гц
Щільність пікселів — 263 ppi
Тип екрану — IPS
Захисне скло — 2.5D
ПРОЦЕСОР
Процесор — Unisoc SC9863A
Кількість ядер — 8
Частота процесора — 4 x 1.6 ГГц + 4 x 1.2 ГГц
Графічний процесор — Power GE8322
ПАМ'ЯТЬ
Внутрішня пам'ять — 128 ГБ
Оперативна пам'ять — 4 ГБ (+ 4 ГБ віртуальної пам'яті)
Слот для картки пам'яті — Є
Підтримка карт пам'яті — microSD
КАМЕРА
Камера — 13 МП + 0.08 МП
Запис відео — Full HD (1920x1080)
Оптична стабілізація — Немає
Фокусування — Автоматична
Спалах основної камери — Є
Фронтальна камера — 8 МП
Спалах фронтальної камери — Немає
БЕЗДРОТОВІ ТЕХНОЛОГІЇ
Wi-Fi — IEEE 802.11 a/b/g/n
Технологія GPS — A-GPS, GPS
Супутникова система — GPS, ГЛОНАСС
Bluetooth — 5.0
NFC — Немає
Бездротова зарядка — Немає
Інфрачервоний порт — Немає
Функція рації — Немає
ІНТЕРФЕЙСИ
Інтерфейси та підключення — USB Type-C, Аудіо 3,5
ТЕХНОЛОГІЇ
Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення
АКУМУЛЯТОР
Місткість акумулятора — 5000 mAh
ГАБАРИТИ
Розміри — 167.7 x 77.4 x 8.5 мм
Вага — 192 г
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Смартфон, Кабель USB, Зарядний пристрій, Чохол, Інструмент для виймання SIM-картки, Інструкції
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Материал корпуса | Пластик, Стекло, Металл |
| Цвет | Синий |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Диагональ экрана | 6.75 дюйм |
| Разрешение экрана | 1600x720 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 263 |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Технология Multitouch | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Автодозвон | Да |
| Режим полета | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Память и процессор | |
| Процессор | Unisoc SC9863A |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 1600 МГц |
| Видеопроцессор | Mali-G57 |
| Объём встроенной памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi |
| Спутниковая навигация | GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в интернет | LTE |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Использование в качестве USB-накопителя | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 13 Мп |
| Вспышка | Светодиодная |
| Функции камеры | Автофокус |
| Запись видео | Да |
| Максимальное разрешение видео | 1920x1080 |
| Максимальная частота кадров видео | 30 кадров/с |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8 Мп |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Органайзер | Калькулятор, Часы, Будильник, Календарь |
| Java-приложения | Да |
| Вспышка фронтальной камеры | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Датчик приближения, Гироскоп, Акселлерометр |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 192 г |
- Цена: 5 050 ₴







