
- Готово к отправке
- Код: 31018
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 5G 6/256GB black, 50+50/32Мп, Mediatek Dimensity 720, IPS 6.78'', 5450 mAh
9 100 ₴
7 599,80 ₴
Обзор Ulefone Note 18 Ultra 6/256GB
Ulefone Note 18 Ultra дуже впізнаваний
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra (6+256 ГБ) виглядає сучасно не тільки завдяки дизайну, скопійованому з відомого iPhone. Ця модель дійсно дуже гарно виглядає вживу, а особливо вас порадує висока якість збірки. На корпусі є ще один елемент, що нагадує iPhone - кнопка, за допомогою якої можна активувати різні функції: ліхтарик, скріншот, диктофон. Словом, проект вдалий з усіх боків, як не поглянь.
Швидка система, хороша автономність
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra Black оснащений процесором Dimensity 720 з підтримкою Інтернету 5G. Його продуктивність на хорошому, надійному середньому рівні. Додатково 6 ГБ оперативної і 256 ГБ постійної пам'яті - непогано для недорогого пристрою. Смартфон працює під управлінням операційної системи Android 13 і має власний лаунчер від Ulefone. Автономність непогана за рахунок акумулятора ємністю 5450 мАг - серед конкурентів це одна з найбільших ємностей, якої вистачить не на один день. Заряджається смартфон за допомогою модуля 18W, який входить в комплект.
Імідж компанії вас здивує.
Ulefone встановлює в свої смартфони одні з найкращих дисплеїв, і ось ще одне тому підтвердження. Перед вами IPS-панель з діагоналлю 6,78 дм, її роздільна здатність FullHD+ і частота оновлення зображення 90 Гц. Особливої уваги заслуговує реалістична передача кольору, порівнянна з більш дорогими смартфонами. Плавне, чітке зображення вас дійсно порадує і в будь-яких ситуаціях використання: ігри, перегляд фільмів, робота - тільки позитив, тільки «правильні» емоції.
Одна з найкращих камер на ринку -
50-мегапіксельна камера в Ulefone Note 18 Ultra (6+256 ГБ) Black може робити фотографії настільки високої якості, що в порівнянні з конкурентами все стає очевидним навіть без збільшення. Так, цей модуль камери дійсно хороший і навіть в режимі запису відео зображення дуже хороше, стабілізація є. Але вони вирішили подарувати нам ще більше задоволення, встановивши 50-мегапіксельну ширококутну камеру! Фронтальна камера 32 МП – де ще серед конкурентів можна побачити такі показники? Смартфон створений для сучасних користувачів, які будуть використовувати камеру на 100%.
Хороша модель для всіх.
Крім настроюваної кнопки, що, безумовно, дуже зручно, у смартфоні також є модуль NFC для безконтактних платежів. Сучасний дизайн, ідеальна збірка - все це дійсно задовольнить власників даної моделі в реальних умовах використання, без будь-яких опцій. Додайте до цього доступну ціну, і ви отримаєте один з кращих гаджетів серед конкурентів, в який ви «вклали душу».
Характеристики
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulefone |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Материал корпуса | Пластик, Стекло, Металл |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Цвет | Черный |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Диагональ экрана | 6.78 дюйм |
| Разрешение экрана | 2460x1080 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 396 |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Технология Multitouch | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Дополнительный экран | Отсутствует |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Звонки | |
| Сигналы вызова | Полифонические мелодии, MP3-мелодии, Виброзвонок |
| Громкая связь | Да |
| Автодозвон | Да |
| Режим полета | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Dimensity 720 |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 2000 МГц |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 6000 MB |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Максимальный размер карты памяти | 2 ТБ |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | Bluetooth, Wi-Fi, NFC, USB, Type-C |
| Спутниковая навигация | GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в интернет | 5G, LTE |
| Модем | Да |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| VoIP-клиент | Да |
| Push-To-Talk | Да |
| Использование в качестве USB-накопителя | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5450 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Мощность зарядки | 18 В |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Вспышка | Светодиодная |
| Функции камеры | Автофокус |
| Запись видео | Да |
| Максимальная частота кадров видео | 30 кадров/с |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 32 Мп |
| FM-радио | Да |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Органайзер | Калькулятор, Часы, Планировщик задач, Поддержка MS Office, Будильник, Календарь |
| Игры | Да |
| Java-приложения | Да |
| Вспышка фронтальной камеры | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, Фонарик, Датчик освещенности, Датчик приближения, Гироскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 212 г |
- Цена: 7 599,80 ₴

