
- Готово к отправке
- Код: 96211
Смартфон Samsung Galaxy A03 Core 2/32GB Bronze, 8/5 Мп, 6.5" PLS, 5000 mAh, Unisoc SC9863A
4 320 ₴
3 519,80 ₴
Samsung Galaxy A03 Core – радісних моментів стане ще більше
Роль смартфона в нашому житті стала дуже великою і навіть модель у початковому сегменті зможе доставити багато радості своєму власнику, будучи виконана якісно. У Samsung Galaxy A03 Core 2/32Gb зібрані саме ті якості, які зможе оцінити кожен його майбутній покупець – барвистий дисплей, потужна батарея, ємність сховища, що розширюється, та гідна камера. Злагоджена робота операційної системи з фірмовою оптимізованою оболонкою і продумані до дрібниць особливості конструкції та функціоналу телефону завжди викликатимуть у користувача тільки позитивні емоції.

Практичний дизайн
Для надання максимального комфорту використання Samsung Galaxy A03 Core 2/32Gb, купити в мережі наших торгових точок який вам завжди буде просто, його дизайнери подбали про всі деталі. Матове покриття корпусу забезпечує надійну фіксацію в руках та приємні тактильні відчуття навіть у холодну пору року. Габарити смартфона дуже помірні та допомагають взаємодіяти з ним однією рукою. Великий, 6,5-дюймовий дисплей із фірмовою PLS-матрицею готовий промальовувати вам усі зображення, насичено та реалістично. А два варіанти колірного оформлення корпусу створюють деяке розмаїття, при виборі найбільш відповідного варіанту саме для вас.

Samsung Galaxy A03 Core 2/32Gb зможе замінити фотоапарат
Головна якість, яка є у Samsung Galaxy A03 Core 2/32Gb і відсутня навіть у найсучаснішого професійного фотоапарата – він завжди буде поруч із вами. Цей факт може затьмарити всі інші переваги фото- та відеотехніки вищого класу – адже за необхідності їх не виявиться під рукою. Активуйте камеру смартфона і вже через секунду вона зможе відобразити побачений вами пейзаж, привабливий портрет або селфі з найкращим другом.

Пам'яті буде достатньо
Частота, обсяг оперативної пам'яті, продуктивність – всі ці параметри йдуть на другий план, коли користувачеві банально не вистачатиме місця у сховищі для нових файлів. Для цього в Samsung Galaxy A03 Core 2/32Gb, ціна якого неповторно приваблива, передбачено 32 Гб власної пам'яті та відсік для карти пам'яті MicroSD, щоб додатково розширити ємність пам'яті ще на 1 Тб. Власнику навіть не потрібно жертвувати однією із SIM-карт мобільного оператора – інженери передбачили лоток для одночасного знаходження всіх трьох карт разом у корпусі смартфона.

Дивовижна тривалість роботи Samsung Galaxy A03 Core 2/32Gb
Нова батарея на 5000 мАг стане чудовою основою для забезпечення тривалої та безперервної роботи смартфона Samsung Galaxy A03 Core 2/32Gb. З її допомогою ви можете цілий день займатися тим, чим вам потрібно – вчитися, працювати, слухати музику, дивитися фільми або запускати ігри. Енергії батареї вистачатиме до самого вечора, а при більш щадному режимі експлуатації її виявиться достатньо навіть до наступного дня.

Підтримка пристрою на належному рівні швидкодії
Вбудована програма Samsung Members служить одним з найкращих способів забезпечення стабільної та швидкої роботи всього смартфона. Завдяки його численним функціям, новий Samsung Galaxy A03 Core 2/32Gb, придбати в Києві який вам буде так само вигідно з доставкою, зможе завжди працювати правильно. Видалення зайвих файлів, перевірка на віруси, оптимізація різноманітних процесів гарантують підтримку смартфона в ідеальному стані постійно. З таким підходом ви зможете насолоджуватися його злагодженою роботою, як і першого дня, коли він тільки з'явився у вас в руках.

Екран
| Діагональ дисплея |
|
||
| Роздільна здатність екрану |
|
||
| Тип екрану |
|
Зв'язок
| Стандарти зв'язку | 2G GSM,3G WCDMA,4G LTE FDD,4G LTE TDD | ||
| Кількість SIM-карт |
|
||
| Розмір SIM-карти |
|
ОС
| Операційна система |
|
Процесор/Відеоприскорювач
| Модель процесора |
|
||
| Кількість ядер |
|
||
| Частота процессора |
|
||
| Модель графічного процесора |
|
Пам'ять
| Оперативна пам'ять |
|
||
| Вбудована пам'ять |
|
||
| Розширення пам'яті |
|
||
| Окремий слот для картки пам'яті |
|
Камера
| Основна камера |
|
||
| Максимальна роздільна здатність відео |
|
||
| Фронтальна камера |
|
||
| Спалах |
|
||
| Зум |
|
Інтерфейси/роз'єми
| Стандарти Wi-Fi |
|
||
| Bluetooth |
|
||
| Навігаційна система |
|
||
| NFC |
|
||
| Інтерфейс USB |
|
||
| Роз'єм 3,5 мм |
|
Акумулятор
| Ємність акумулятора |
|
||
| Потужність зарядки |
|
Корпус
| Захист корпусу |
|
||
| Комплектація |
|
||
| Матеріал корпусу |
|
||
| Висота | 164,2 мм | ||
| Ширина | 75,9 мм | ||
| Глибина | 9,1 мм | ||
| Вага | 211 г |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Материал корпуса | Алюминий, Стекло, Металл, Пластик |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Цвет | Бронзовый |
| Стандарт Bluetooth | 4.2 |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | PLS |
| Диагональ экрана | 6.5 дюйм |
| Разрешение экрана | 1600x720 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 270 |
| Сенсорный экран | Да |
| Технология Multitouch | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Звонки | |
| Сигналы вызова | Полифонические мелодии, MP3-мелодии, Виброзвонок |
| Громкая связь | Да |
| Автодозвон | Да |
| Режим полета | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Память и процессор | |
| Процессор | Unisoc SC9863A |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 1600 МГц |
| Видеопроцессор | Adreno 642L |
| Объём встроенной памяти | 32 GB |
| Объем оперативной памяти | 2000 MB |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi |
| Спутниковая навигация | GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в интернет | LTE |
| Система A-GPS | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Мощность зарядки | 10 В |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 8 Мп |
| Функции камеры | Автофокус |
| Запись видео | Да |
| Максимальное разрешение видео | Full HD (1920 x 1080) |
| Максимальная частота кадров видео | 30 кадров/с |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 5 Мп |
| FM-радио | Нет |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Диктофон | Да |
| Органайзер | Калькулятор, Часы, Планировщик задач, Поддержка MS Office, Будильник, Календарь |
| Игры | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Фонарик, Датчик освещенности, Датчик приближения, Компас, Акселлерометр |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 211 г |
- Цена: 3 519,80 ₴







