
- Готово к отправке
- Код: 19890
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G 8/256GB Coral Green, NFC, 200+8+2/20Мп, Dimensity 7300 Ultra, AMOLED 6.67", 5110 мА
14 430 ₴
11 429,80 ₴
Огляд Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G 8/256GB Coral Green

Крок у майбутнє з Redmi Note 14 Pro
Смартфон Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G має передові характеристики, які перетворюють його на лідера в лінійці Redmi. Камера професійного рівня на 200 Мп дарує чудові можливості для фото та відео зйомки. Ти будеш насолоджуватися супер-чіткою та яскравою картинкою на 6.67-дюймовому 1.5К AMOLED дисплеї з підтримкою Dolby Atmos та Dolby Vision. Потужний процесор MediaTek Dimensity 7300-Ultra c 5G демонструє чудову швидкодію та плавну роботу в режимі мультизадачності. Батарея ємністю 5110 мА.год та потужна зарядка 45 Вт гарантують повну свободу спілкування та розваг протягом дня.
Неперевершена роздільна здатність 200 Мп
Роби чіткі та яскраві фотографії у чудовій якості за допомогою революційної камери з роздільною здатністю 200 Мп та OIS та отримуй 200 мільйонів штрихів та деталей на кожному знімку, які залишаться чіткими навіть при багаторазовому збільшенні. Користуйся 4-кратним зуммом, щоб знімати з великої відстані, фотографуй у темряві та при складному освітленні – всі твої фото будуть гідні професійних нагород.

Допомога ШІ при створенні фотошедеврів
Використовуй можливості AI Film та створювай унікальний калейдоскоп історій, що складається з вибраних тобою фото та відео. Режим AI Beautify подбає, щоб на кожному фото у тебе був бездоганний вигляд. І ти зможеш проводити справжні фотосесії та отримувати чудові портрети за допомогою AI Portrait.

Більше функцій для самовираження
Користуйся можливостями Dynamic Shorts, щоб знімати пам'ятні моменти та вибирати найвдаліший знімок, коротке відео чи Gif, зберігаючи важливу подію у найяскравіших фарбах. Ти також зможеш вести запис одночасно на двох камерах, щоб мати можливість подивитися на подію з різних ракурсів.

Селфі камера на 20 Мп
Яскраве атмосферне селфі одним натисканням? Легко з фронтальною камерою з роздільною здатністю 20 Мп, інтелектуальним алгоритмом б'ютифікації та можливістю знімати якісні групові селфі.

Міцність та надійність нового рівня
Пило- та вологозахист за стандартом IP68 дозволяє вільно користуватися смартфоном у будь-яких умовах і не переживати через бризки води або краплі дощу. Завдяки високій чутливості дисплея керувати смартфоном можна навіть мокрими та замасленими пальцями. Захисне скло Corning Gorilla Glass Victus2 надійно захищає екран від будь-яких зовнішніх впливів. Алюмінієва рамка та посилені кути надають корпусу максимальну міцність.

Персональний помічник у твоєму смартфоні
Познайомся з новим розумним помічником Gemini від Google, який легко відповість на будь-яке запитання, напише текст на задану тему і навіть згенерує зображення дуже швидко. Клацни на фотографії і або виділили частину зображення, і передова функція пошуку допоможе тобі знайти інформацію, що тебе цікавить.

Обведіть для пошуку
Просто обведіть або натисніть на фотографію або зображення для пошуку, і ви зможете легко і швидко отримати потрібну інформацію.

Розширення Gemini
Розширення з'єднують Gemini з іншими програмами та сервісами Google, на які ви покладаєтеся.
Створення зображень
Створюйте чудові зображення за допомогою Google Gemini
Накладення Gemini
Отримайте швидкий доступ до Gemini та контекстно-залежну довідку про те, що відображається на вашому екрані.

Компаньйон для зустрічей та подорожей
AI-перекладачПредставляємо AI Translator, помічника з перекладу в режимі реального часу, який допоможе вам під час зустрічей, телефонних дзвінків та онлайн-конференцій.

Використовуйте хмарну технологію штучного інтелекту, щоб пропонувати зручні функції AI, такі як макет, корекція та переклад.

Автоматично створює субтитри для зустрічей або відео з автоматичним перекладом

Підтримує транскрипцію мови в текст, розпізнавання того, хто говорить, створення звітів і переклад.

Тонкий стиль
Оціни витончені лінії та тонкий дизайн Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G. Смартфон приємно тримати в руці, адже кожна його складова від матової поверхні задньої панелі до виділеного блоку камер естетично бездоганна. А кілька варіантів розкішних кольорів на вибір дозволяють кожному користувачеві знайти власний ідеальний смартфон.

До занурення приготуватися
Насолоджуйся приголомшливою передачею кольорів і чіткістю зображення, яке залишається яскравим навіть вдень на вулиці. Все це завдяки 6,67-дюймовому 1.5К AMOLED дисплею зі 100%-вим колірним охопленням DCI-P3, 12-бітною глибиною кольору і неймовірною піковою яскравістю 3 000 нит.

Імерсивний перегляд
Завдяки підтримці HDR10+, Dolby Atmos та Dolby Vision тобі гарантовані найкращі враження від перегляду улюблених фільмів та шоу. Отримай безпрецедентний аудіо та візуальний досвід із чітким та чистим звучанням та яскравим реалістичним зображенням у кожній сцені. Потрійна сертифікація TÜV Rheinland захищає твій зір від синього світла та мерехтіння, дозволяючи дивитися відео годинами та не втомлюватися.

Чітка плавна гра
Частота дискретизації 2560 Гц в ігровому режимі надає тобі повний контроль керування у геймінгу з точною синхронізацією команд та дій на ігровій карті. Жодних розривів та лагів, будь-який контент, незалежно від динаміки, виглядає плавним та реалістичним.

MediaTek – синонім потужної та стабільної роботи
Сучасний 8-ядерний 4нм процесор MediaTek Dimensity 7300-Ultra c 5G забезпечує відмінну швидкодію системи та продуктивну роботу Redmi Note 14 Pro у режимі мультизадачності. Смартфон відтворює потокове відео у високій роздільній здатності, підтримує будь-які сучасні ігри, дозволяє спілкуватися онлайн, редагувати фото та вести стрімінгові репортажі без лагів та затримок.

Більше роботи – менше підзарядки
Батарея ємністю 5110 мА.год дає можливість користуватися смартфоном у звичайному режимі цілий день і не перейматися нестачею заряду. Дивись відео до 15 годин та спілкуйся в соц.мережах до 21 години, не вдаючись до підзарядки від мережі. Супершвидке заряджання потужністю 45 Вт дасть можливість підзарядити батарею прямо перед виходом з дому. Технології Smart Charging 2.0 та Battery Health 4.0 подбають про батарею під час підзарядки, надовго зберігаючи її заявлену ємність.
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість sim-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карти |
Nano-SIM e-SIM |
| Тип слота | SIM + SIM + eSIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6.67" |
| Роздільна здатність дисплея | 2712x1220 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість кольорів | 68 мільярдів |
| Щільність пікселів | 446 ppi |
| Тип екрану | AMOLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
Процесор |
|
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 Ultra |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2.5 ГГц |
| Графічний процесор | Mali-G615 MC2 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
Камера |
|
| Камера | 200 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Діафрагма | f/1.65 + f/2.2 + f/2.4 |
| Запис відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 20 Мп, f/2.2 |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 14 |
Бездротові технології |
|
| Wi-fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система |
GPS Beidou |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Є |
| Безпровідна зарядка | Немає |
| Інфрачервоний порт | Є |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпуса | Шкіра |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Захист корпусу |
Водозахист Вологозахист Пилозахищений |
| Технології |
Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Сканер обличчя Сканер відбитку пальців під екраном |
| Можливості AI |
AI - покращення фото AI - розпізнавання об'єктів Gemini AI - відео AI - редагування зображень |
| Колір | Зелений |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 5110 mAh |
| Швидка зарядка | Є |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 162.33 x 74.42 x 8.55 мм |
| Вага, г | 190 г |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Чохол Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Гарантія |
|
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Стандарт связи | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| Реплика | Нет |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Материал корпуса | Пластик, Металл, Резина, Эко-кожа |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Цвет | Зелёный |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | AMOLED |
| Диагональ экрана | 6.67 дюйм |
| Разрешение экрана | 1220x2712 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 446 |
| Сенсорный экран | Да |
| Технология Multitouch | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Дополнительный экран | Отсутствует |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Звонки | |
| Сигналы вызова | MP3-мелодии, Виброзвонок |
| Громкая связь | Да |
| Автодозвон | Да |
| Режим полета | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Dimensity 7300 Ultra |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 2500 МГц |
| Видеопроцессор | Mali-G615 MC2 |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Слоты карты памяти | Нет |
| Связь и коммуникации | |
| Работа с сообщениями | E-mail, SMS, MMS, EMS |
| Интерфейсы | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi, NFC |
| Спутниковая навигация | Beidou, GPS |
| Доступ в интернет | 5G, LTE |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| VoIP-клиент | Нет |
| Push-To-Talk | Нет |
| Поддержка DLNA | Нет |
| Использование в качестве USB-накопителя | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5110 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Мощность зарядки | 45 В |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 200 Мп |
| Вспышка | Светодиодная |
| Запись видео | Да |
| Максимальное разрешение видео | 3840x2160 |
| Максимальная частота кадров видео | 30 кадров/с |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 20 Мп |
| Стереодинамики | Да |
| Разъем для наушников | Нет |
| Диктофон | Да |
| Органайзер | Калькулятор, Часы, Планировщик задач, Поддержка MS Office, Будильник, Календарь |
| Игры | Да |
| Java-приложения | Да |
| Вспышка фронтальной камеры | Да |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Обмен между SIM-картой и внутренней памятью | Да |
| Поиск по телефонной книге | Да |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Датчик освещенности, Датчик приближения, Гироскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 190 г |
- Цена: 11 429,80 ₴










