
- Готово к отправке
- Код: Б-0732
Водонагрівач (Бойлер) WILLER EH50RI-Horizon, 50л, 2000 Вт
6 930 ₴
5 929,80 ₴
Опис водонагрівач WILLER EH50RI-Horizon
Willer EH50RI HORIZON - надійний накопичувальний електричний бойлер циліндричної форми об'ємом 50 літрів з горизонтальним розташуванням. Оснащений подвійним зануреним (мокрим) нагрівальним елементом загальною потужністю 2,0 кВт. Внутрішній бак, виготовлений зі сталі, покритої титанокварцевою емаллю, і збільшений захисний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації. Призначений для встановлення в місцях, де недостатньо місця для вертикальних бойлерів та під стелею.
Особливості бойлерів Willer серії HORIZON (горизонтальних):
- Унікальна технологія виробництва: внутрішній бак бойлера складається з двох півсфер, з'єднаних одним зварювальним швом - ймовірність протікання на 67% менше ніж у інших виробників!
- Компактні розміри для обсягу водонагрівача: діаметр водонагрівача 41 см
- Подвійний занурений нагрівальний елемент
- Можливість обирати потужність нагріву: три режими потужності - 800 Вт, 1200 Вт, 2000 Вт
- Подвійний захист від перегріву води (терморегулятор + термозахист)
- Подвійний захист баку від корозії: титанокварцеве емалеве покриття і магнієвий анод
- Просте механічне управління температурою нагріву
- Цифровий дисплей індикації температури
- Можливість зливу води з баку через спеціальний зливний отвір
- Горизонтальне встановлення, труби розміщені знизу
Внутрішній бак
Об'єм 50 літрів
Технологія виробництва внутрішнього бака З одним зварним швом
Товщина стінки внутрішнього баку 1,8 мм
Матеріал внутрішнього бака Титанокварцова емаль
Захист від корозії Магнієвий анод
Кількість внутрішніх баків 1
Кількість зварних швів 1
Нагрівальний елемент
Максимальна потужність 2,0 кВт
Тип нагрівального елемента Подвійний «мокрий» незалежний нагрівальний елемент
Кількість ТЕНів 1
Час нагріву води від 20°С до 60°С (Δt=40°С) 92 хвилини
Розмір і вага
Розмір з урахуванням монтажної планки (Висота*Ширина*Глибина) 410*630*430 мм
Вага нетто 16.6 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WILLER |
| Страна производитель | Германия |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Время нагрева воды до 50°С | 90 мин |
| Объём ёмкости для воды | 50 л |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Рабочее давление | 7.5 бар |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Горизонтальное |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Подводка | Нижняя |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Внутреннее покрытие бака | Титановая эмаль |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вес | 16.6 кг |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Максимальное давление воды | 7.5 бар |
| Магниевый анод | Да |
| Термометр | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Датчик ионизации | Нет |
| Датчик перегрева | Да |
| Датчик потока | Нет |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 410 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Глубина | 430 мм |
- Цена: 5 929,80 ₴






