
- Готово к отправке
- Код: Б-0093
Водонагреватель (Бойлер) WILLER EV80DR-Prime, 80л, 1500 Вт
7 520 ₴
6 019,80 ₴
Огляд Водонагрівач Willer EV80DR prime
Надійний накопичувальний електричний водонагрівач WILLER EV80DR-Prime циліндричної форми об'ємом 80 літрів. Оснащений сухим нагрівальним елементом із нержавіючої сталі, потужністю 1500 Вт. Внутрішній бак, виготовлений із сталі, покритої титанокварцевою емаллю, та захисний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації. Сфера застосування – нагрівання води для побутових цілей, для душу та ванної. Для використання у будинку, квартирі, на дачі.
Особливості бойлерів WILLER серії Prime :
- Універсальна монтажна планка з розмірами для установки від 120 до 300 мм дозволяє уникнути свердління нових отворів під час монтажу на місце попереднього бойлера інших виробників.
- Сухий нагрівальний елемент із нержавіючої сталі
- Потужність 1500 Вт – низьке навантаження споживання в електромережі
- Світлова індикація процесу нагрівання води. Зручне та просте механічне управління
- Подвійний захист від перегріву води за допомогою термостата та термозапобіжника
- Подвійний захист внутрішнього бака від корозії: високоякісна титанокварцева емаль та захисний магнієвий анод.
- Захист від надлишкового тиску в баку за допомогою мультифункціонального запобіжного клапана
- Глибина установки пристрою становить 46.5 см.
Внутрішній бак
Об'єм 80 літрів
Товщина стінки внутрішнього баку 2,0 мм
Матеріал внутрішнього бака Титанокварцова емаль
Кількість внутрішніх баків 1
Кількість магнієвих анодів 1
Нагрівальний елемент
Максимальна потужність 1,5 кВт
Тип нагрівального елемента Сухий (захищений)
Час нагріву води від 20°С до 60°С (Δt=40°С) 156 минут
Розмір і вага
Розмір з урахуванням монтажної планки (Висота*Ширина*Глибина) 745*450*465 мм
Вага нетто 24 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WILLER |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Время нагрева воды до 50°С | 156 мин |
| Объём ёмкости для воды | 80 л |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Рабочее давление | 7.5 бар |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Подводка | Нижняя |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Внутреннее покрытие бака | Титановая эмаль |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Вес | 24 кг |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Максимальное давление воды | 7.5 бар |
| Магниевый анод | Да |
| Датчик перегрева | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 745 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 465 мм |
- Цена: 6 019,80 ₴





