
- Нет в наличии
- Код: Б-0032
Водонагреватель (Бойлер) WILLER IV80DR-Brig, 80л, 2000 Вт
13 540 ₴
Огляд Водонагрівач WILLER IV80DR-Brig
WILLER IV80DR Brig - плаский електричний водонагрівач з внутрішнім баком з нержавіючої сталі AISI316 (відрізняється більш високою антикорозійною стійкістю в порівнянні з поширеною AISI304). Мінімальна глибина виробу (260мм з урахуванням монтажних планок) дозволить встановити бойлер навіть в обмежених простором умовах. В бойлер WILLER IV80DR Brig встановлені два сухих нагрівальних елемента потужністю 1000 Вт кожен. Нагрівальні елементи розташовані в спеціальних захисних кожухах (фланцях) і безпосередньо не контактують з водою, що значно збільшує їх довговічність і економічність.
Нержавіюча сталь AISI316 - це стійкий до процесу корозії сплав, що містить не менше 17% хрому і з низьким вмістом вуглецю. Високий вміст хрому в сплаві забезпечує високу стійкість до процесу корозії. За своїм складом нержавіюча сталь AISI316 нагадує більш поширену AISI304, збагачену молібденом. Молібден - один з небагатьох легуючих елементів, здатних одночасно підвищити міцність, в'язкі властивості сплаву, а також корозійну стійкість.
Нержавіюча сталь AISI316 проявляє високу стійкість в агресивних середовищах: морська вода, водопровідна вода з вмістом хлору. Використовується при виготовленні елементів конструкції в кораблебудуванні. Нержавіюча сталь, з якої виготовлені внутрішні баки бойлера WILLER IV80DR Brig має чудові антикорозійні властивості і механічну міцність. Ця сталь повністю відповідає гігієнічним вимогам, тому зазвичай використовується в харчовій, фармацевтичній і медичній сфері. А завдяки своїм поліпшеним антикорозійним властивостям ця нержавіюча сталь використовується навіть для роботи в розчинах більшості кислот. З усіх сталей 300-ї серії марка AISI316 є найбільш корозійностійкою і стійкою до зовнішніх і хімічних впливів.
Ключові особливості бойлерів Willer серії Brig:
- Внутрішній бак з нержавіючої сталі марки AISI316, яка має кращі антикорозійні властивості в порівнянні з поширенішою AISI304
- Для максимального захисту в бойлер встановлені два захисних магнієвих анода максимально допустимого розміру, по одному в кожному баку
- Нова механічна панель управління з двома клавішами управління нагрівальними елементами. Ергономічна ручка дозволяє плавно регулювати температуру нагрівання води в бойлері. Доступні температурні режими: "off", "min", "eco", "max"
- Два незалежних захищених (сухих) нагрівальних елемента по одному в баку, кожен вмикається окремою клавішею. Доступні режими потужності: 1,0 кВт; 2,0 кВт
- Теплоізоляція забезпечується шаром якісного щільного пінополіуретану товщиною 20мм
- Подвійний захист від перегріву води (терморегулятор + термозапобіжник)
- Захист від надлишкового тиску в баку за допомогою багатофункціонального запобіжного клапана.
Внутрішній бак
Об'єм 80 літрів
Товщина стінки внутрішнього баку 1,0 мм
Матеріал внутрішнього бака Нержавіюча сталь AISI316
Захист від корозії Магнієвий анод в кожному внутрішньому баку
Кількість внутрішніх баків 2
Кількість магнієвих анодів 2
Нагрівальний елемент
Максимальна потужність 2,0 кВт
Тип нагрівального елемента Сухий (захищений)
Кількість ТЕНів 2
Час нагріву води від 20°С до 60°С (Δt=40°С) 112 хвилин
Розмір і вага
Розмір з урахуванням монтажної планки (Висота*Ширина*Глибина) 990*500*295 мм
Вага нетто 18 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WILLER |
| Страна производитель | Германия |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Время нагрева воды до 50°С | 112 мин |
| Объём ёмкости для воды | 80 л |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Рабочее давление | 7.5 бар |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Форма водонагревателя | Плоский |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Подводка | Нижняя |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Внутреннее покрытие бака | Титановая эмаль |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Вес | 18 кг |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Максимальное давление воды | 7.5 бар |
| Магниевый анод | Да |
| Дисплей | Нет |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Датчик перегрева | Да |
| Датчик потока | Нет |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 990 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глубина | 295 мм |
- Цена: 13 540 ₴







