
- Готово к отправке
- Код: Б-00132
Водонагреватель (Бойлер) WILLER PU10R New optima mini, 10 л, 1.5 кВт
4 360 ₴
3 559,80 ₴
Огляд Водонагрівач WILLER PU10R New optima mini
Компактний електричний накопичувальний водонагрівач об'ємом 10 літрів циліндричної форми. Оснащений зануреним (мокрим) теном потужністю 1,5 кВт. Унікальна технологія виготовлення внутрішнього бака з одним зварним швом дозволяє значно збільшити термін служби пристрою. Внутрішній бак, виготовлений зі сталі та вкритий шаром титанокварцової емалі, і захисний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації.
Переваги та особливості:
- Вертикальне розташування
- Підключення комунікацій у верхній частині корпусу
- Внутрішній бак складається з двох сталевих півсфер, з'єднаних одним зварним швом
- Захист від корозії: на внутрішню поверхню бака нанесено шар титанокварцової емалі (нанесення в статичному полі при температурі до 1000°C)
- Теплоізоляція забезпечується шаром якісного щільного поліуретану
- Плавне регулювання температури нагріву води
Внутрішній бак
Об'єм 10 літрів
Технологія виробництва внутрішнього бака З одним зварним швом
Товщина стінки внутрішнього баку 1,8 мм
Матеріал внутрішнього бака Титанокварцова емаль
Захист від корозії Магнієвий анод
Кількість внутрішніх баків 1
Кількість зварних швів 1
Нагрівальний елемент
Максимальна потужність 1,5 кВт
Тип нагрівального елемента Занурений (мокрий)
Кількість ТЕНів 1
Час нагріву води від 20°С до 60°С (Δt=40°С) 18 хвилин
Розмір і вага
Розмір з урахуванням монтажної планки (Висота*Ширина*Глибина) 349*349*276 мм
Вага нетто 7,1 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WILLER |
| Страна производитель | Германия |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Время нагрева воды до 50°С | 18 мин |
| Объём ёмкости для воды | 10 л |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Горизонтальное |
| Форма водонагревателя | Компактный |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Подводка | Верхняя |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Внутреннее покрытие бака | Титановая эмаль |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вес | 7 кг |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Магниевый анод | Да |
| Дисплей | Нет |
| Датчик ионизации | Нет |
| Датчик перегрева | Да |
| Датчик потока | Нет |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 349 мм |
| Ширина | 349 мм |
| Глубина | 276 мм |
- Цена: 3 559,80 ₴





