
- Готово к отправке
- Код: D9254
Духовой шкаф электрический (встр. духовка) BOSCH HBF 512 BB1T, 66л, 3.3 кВт
18 320 ₴
15 319,60 ₴
Обзор Духовой шкаф электрический (встр. духовка) BOSCH HBF 512 BB1T
• Духова шафа Bosch HBF512BB1T • Serie | 2 • Вбудовувана духова шафа • Чорний • Вбудовувана духова шафа з функцією 3D-Гаряче повітря: досягайте ідеальних результатів випікання та смаження на декількох рівнях одночасно. • Дверцята з подвійного міцного скла гарантують безпеку використання та мають неперевершений естетичний вигляд. • Ідеально підходить для приготування замороженої піци. • 3D-Гаряче повітря: рівномірне випікання та відмінний результат. • LED-дисплей з червоною індикациєю: простий у використанні завдяки функціям таймеру. • Утоплювані елементи керування: для легкого очищення передньої панелі приладу.
Характеристики BOSCH HBF 512 BB1T
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Польша |
| Тип духового шкафа | электрический |
| Тип управления | Механическое |
| Объем духового шкафа | 66 л |
| Количество режимов приготовления | 7 |
| Гриль | Да |
| Конвекция | Да |
| Класс энергопотребления | A |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Материал фасада | Стекло |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип гриля | электрический |
| Функция размораживания | Да |
| Потребляемая мощность | 3300 Вт |
| Таймер | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Максимальная температура нагрева | 275 град. |
| Термостат | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от детей | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Тип дверцы духового шкафа | Откидная |
| Количество стекол в дверце духовки | 2 |
| Охлаждение дверцы духовки | Да |
| Внутреннее освещение | Да |
| Габаритные размеры духового шкафа | |
| Высота | 595 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Глубина | 567 мм |
| Вес | 30 кг |
| Размеры ниши для встраивания | |
| Высота ниши для встраивания | 600 мм |
| Ширина ниши для встраивания | 560 мм |
| Глубина ниши для встраивания | 550 мм |
- Цена: 15 319,60 ₴






